Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932

Witajcie, drodzy przyjaciele, jesteśmy tutaj. Zamierzamy towarzyszyć wam w tworzeniu nowej wizji ? wizji, która inspiruje was do życia i miłości na planecie Ziemi. Niczym bezcenny klejnot, pogrzebany w mrocznych warstwach gleby i kamienia, Ziemia promieniuje swoim olśniewającym pięknem w otchłanie czasu i przestrzeni. Czeka na chwilę, gdy ludzie uświadomią sobie jej wartość, odkryją ją i ukoronują. Tworzy was i utrzymuje przy życiu. Sami wiecie, że bez niej nie moglibyście istnieć. Prosimy was, poszukiwacze wielkich historii, byście przysięgli wierność Ziemi. Obiecajcie, że dokonacie własnej transformacji, która oznacza podróż przez światło i mrok. Przysięgnijcie, że uszanujecie doniosłą rolę Ziemi w waszym wyzwoleniu. Rozsnuwające się nici obnażają wasze niebiańskie dziedzictwo. Nie pozwólcie jednak, by usidlił was przepych nieba, gdyż i wy znajdujecie się na gwieździe, odbijającej blask i wysyłającej światło ku światom poszukującym rozwiązań dla swoich własnych kreacji. W tym momencie waszym zadaniem jest uruchomienie Żyjącej Biblioteki Ziemi, ponowne wysunięcie Ziemi oraz ludzkiej wersji życia na czoło stworzenia. Oto jest wasza podróż.

Rzeczywistość ma wiele wersji ? z których każda zdolna jest do istnienia zgodnie z własnym celem i zamysłem. Czas, przestrzeń i istnienie światów jest amorficzne, rzeczywiste tylko na tyle, ile przywiązujecie do niego uwagi. Można wybierać spośród wielu Ziemi: jest wiele linii czasu zawartych w opowieściach, które zostały zapomniane lub być może celo wo usunięte z waszej świadomości i drogi rozwoju.

Prosimy, aby każdy z was otworzył umysł i serce, ponieważ w głębi waszego ciała i wewnątrz samej Ziemi leżą poszukiwane przez was odpowiedzi na wielkie tajemnice. Chociaż wydajemy się istnieć na zewnątrz, jako skupisko Plejadiańskich energii przemawiające do was z przyszłości, istniejemy także w waszych wnętrzach. Jesteśmy waszymi przodkami, istniejącymi zarówno w was, jak i poza wami. Jesteśmy wami, krążącymi w złocistych spiralach czasu, w epokach istnienia, wzywającymi was, byście ponownie rozważyli to wszystko, co uznajecie za święte. Prosimy was, abyście ponownie oszacowali cel waszego życia, na powrót zdefiniowali rządzące wami siły, wskrzesili szyfry świadomości zmagazynowane w głębi waszej istoty. Nadszedł czas, byście odzyskali waszą wiedzę ? wiedzę tworzących za pomocą myśli ? byście przypomnieli sobie o celu Żyjącej Biblioteki Ziemi, przywrócili piękno poprzez wartość życia i przypomnieli sobie, kim jesteście. Wyruszcie teraz razem z nami w podróż poprzez tajemnice waszego świata.

Wyobraźcie sobie, że podróżujecie przez obraz dwunastki i utwórzcie w myślach wyobrażenie tej liczby. Zadaniem materiału zawartego w tej
książce jest odkodowanie was za pomocą systemu dwunastkowego, który was stwarza i określa. Wyobraźcie sobie, że doświadczacie kolejno symboli numerycznych od jednego do dwunastu, jak w przypadku dwunast kalendarzowych miesięcy, dwunastu znaków zodiaku, czy dwunastu godzin na tarczy zegara; potem zaś dołączcie do owych symboli wasze własne sposoby pojmowania dwunastki. Wyobraźcie sobie, że macie dwanaście włókien DNA, że uaktywniają one i łączą się z waszymi dwunastoma czakrami, będącymi bramami energii, przez które możecie uzyskać dostęp do swojego duchowego dziedzictwa. Tutaj spoczywa klucz: waszym Bwyzwaniem jest poznanie siebie dzięki własnej wyobraźni i uzyskanie dostępu do wewnętrznych sieci rzeczywistości, niedostrzegalnych dla waszego oka. Jeśli wyruszycie na poszukiwanie własnego ducha, być może uznacie, że wiele nowych spraw może wzbogacić i poszerzyć perspektywę waszego obecnego świata.

Jesteśmy tu z powodu gier, szyfrów i liczb podstawowych. Obecna opieka nad Ziemią stanowi cząstkę naszej karmy, gdyż w przyszłości będziemy musieli liczyć się z tym, co dziś wprawiamy w ruch. Nasi przodkowie zapoczątkowali bieg wydarzeń, które obecnie powstrzymują rozwój w Plejadach i jako Plejadianie poszukujemy rozwiązań tego wielkiego dylematu, próbujemy wyjść z kłopotliwego położenia, które dotyczy także i was.

Nasza cywilizacja, istniejąca w przyszłości w stosunku do punktu, w którym się znajdujecie, jest zagrożona, tak więc nakłoniono nas, abyśmy udali się w podróż w poszukiwaniu rozwiązania nurtującego nas problemu. Żyjemy w waszej przyszłości, ale żeby odkryć co się stanie, udaliśmy się jeszcze dalej w naszą przyszłość, aby spotkać nauczycieli, Strażników Istnienia, których można też nazwać Strażnikami Czasu. Gdy Strażnicy Czasu nauczyli nas, w jaki sposób przemierzać różne sektory czasu, ulegliśmy pokusie, by wyruszyć w przeszłość i odszukać miejsce, w którym wydarzenia zostały zmagazynowane i zablokowane. Zbadaliśmy, gdzie zrodziły się burze, które wpływały na naszą przeszłość, taką, jaką postrzegaliśmy z przyszłości naszej przyszłości i taką, jaką postrzegamy z chwili obecnej, z waszego momentu rzeczywistości.

Nasi przodkowie przybyli ze wszechświata, który się zrealizował i osiągnął kosmiczne zrozumienie, że sam jest Najwyższym Stwórcą, podróżą Najwyższego Stwórcy w czasie. Przybyli ze wszechświata, który odkrył swoją istotę ? zdolność tworzenia. Dzięki temu odkryciu nasi przodkowie dowiedzieli się, że są stwórcami. Przybyli do Plejad, ponieważ ten układ gwiezdny pewnego dnia będzie mógł pomóc wam w najtrudniejszej chwili, podczas kryzysu, kiedy będziecie gotowi do ponownego połączenia się z Najwyższym Stwórcą. Nasi przodkowie należeli do Pierwszych Projektantów Ziemi, architektów, którzy poprzez siłę tworzenia i miłość rozsiewali w światach i cywilizacjach światło oraz wiedzę. Nasi przodkowie są również waszymi przodkami. Ofiarowali Pierwszym Projektantom swoje DNA, dzięki czemu stało się ono cząstką kodu genetycznego ludzkiego rodzaju.

Plan zakładał stworzenie międzygalaktycznego centrum wymiany informacji na waszej planecie ? Ziemi. Był to niezwykły plan, dotyczący wspaniałego miejsca. Ponieważ Ziemia położona jest na skraju jednej z galaktyk, łatwo można do niej dotrzeć z innych światów. Ziemia znajduje się w pobliżu wielu portali ? dróg, za pomocą których energie mogą przemieszczać się w przestrzeni.

Trzeba było użyć wielu manewrów, aby sprowadzić na Ziemię poszczególnych przedstawicieli wszystkich galaktyk, po to, by każdy z nich mógł mieć na tej planecie swoją podobiznę. Niektórzy z nadzorców, zwani Bogami Stwórcami, byli mistrzami genetyki. Potrafili tworzyć, odkrywać i wiązać molekuły, kodując w nich tożsamość, częstotliwość i ładunki elektryczne tak, by powstało życie. Wiele czujących cywilizacji chętnie oddało swoje DNA, aby mieć na tej planecie reprezentację własnej linii genetycznej i swojego kodu. Mistrzowie genetyki zaprojektowali zatem przeróżne gatunki ? niektóre ludzkie, niektóre zwierzęce ? manipulując rozmaitymi odmianami DNA, których udzieliły czujące cywilizacje, aby utworzyć to centrum wymiany informacji, centrum światła. Plan dotyczący Ziemi był wielki. Ponieważ jednak bogowie nie istnieją w takim czasie, jakim wy go postrzegacie, kilkaset tysięcy albo milion lat było dla nich niczym.

Na waszej planecie istniały inne gatunki ludzkie, przypominające was wyglądem, lecz posiadające w swoim czasie nienaruszone DNA. Gatunki te stworzyły bardzo wysoko rozwinięte cywilizacje. Istniały one dawno, ponad pół miliona lat temu. Nie mówimy tu o cywilizacjach, które nazywacie Lemurią lub Atlantydą; dla nas są one niemal współczesne. Mówimy o cywilizacjach starożytnych, cywilizacjach, które leżą pogrzebane pod czapami lodowymi daleko na południu, na kontynencie Antarktydy lub pod pokładami piasku na pustyni Gobi w Mongolii.

Energie, które nazywaliście bogami, powołały do życia wszystko na tej planecie i obdarzyły swoje stworzenia wielką inteligencją. Wszystko co istnieje na Ziemi, nawet cząsteczki znajdujące się w koniuszkach waszych palców, obdarzone jest świadomością i wszystko powinno współdziałać. Świadome istoty porozumiewają się nieustannie poprzez wibracje fal elektromagnetycznych. Owe fale łączą się i współpracują, dzięki czemu każda fala przynosi korzyści całości. Cały kłopot z Ziemią polega na tym, że ludzie wierzą, iż są oddzieleni od reszty energii, obecnej tu celem wspólnego działania. Wasze aktualne przekonanie o tym, że jesteście od rębnymi częściami, nie pozwala wam dostrzec i dostąpić pełni istnienia.