Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932

Kiedy pojawiły się konflikty, pewna grupa istot stoczyła walkę w przestrzeni kosmicznej i zdobyła władzę nad terytorium Ziemi. Nowi właściciele chcieli, aby rdzenne gatunki ziemskie pozostały na niskim etapie rozwoju i nie miały dostępu do informacji, aby łatwiej było nimi kierować. Pierwotnie stworzony gatunek ludzki uległ zniszczeniu, a jego DNA ? rozproszeniu.

Wyobraźcie sobie Ziemię jako odległą prowincję wielkiego imperium. Być może członkowie rodziny panującej mieli kiedyś kłopoty z dziećmi, więc powiedzieli im: ?Zejdźcie na Ziemię i pobawcie się trochę?. Sugerując coś takiego bogowie nie zdawali sobie sprawy, że wprawiają w ruch wydarzenia, które zaszkodzą im w przyszłości. Kiedy dzieci bogów zaczęły bawić się złotem i genami ? oraz krwią, igrając z potęgą kobiecości ? nie miały pojęcia co tworzą.

Bogowie uświadomili sobie wreszcie, że w Plejadach pojawiły się problemy. Tyrania na Ziemi zelżała, a potem zwróciła się w naszą stronę. Czy wiedzieliście, że to my stworzyliśmy tyranię, że to my pozbawiliśmy was dziedzictwa w postaci w pełni sprawnego DNA o dwunastu włóknach? Nie miejcie złudzeń co do Plejadian, nie wyłączając nas samych. Jak myślicie, dlaczego uzdrawiamy waszą planetę? Zastanówcie się nad tym, że być może potrzebujemy was dla następnej fazy naszego rozwoju. Jeśli chcemy osiągnąć wyższy poziom rozwoju, musimy uzdrowić przeszłość, z którą jesteśmy związani.

Nasi przodkowie szerzyli na waszej planecie nie tylko zniszczenie. Asystowali również w wielu przemianach, jakie przechodziliście. Byliście poddawani obu rodzajom wpływów pochodzących z Plejad. Zapisy dotyczące owych wpływów wskazują, że energie Plejad były na Ziemi otaczane wielką miłością i szacunkiem, a większość kultur na waszej planecie nie żywiła negatywnych uczuć w stosunku do Plejadian. Jednakże my pierwsi przyznajemy, że w odległej przeszłości energie z Plejad manipulowały materiałem genetycznym istot ludzkich i miały powiązania z gadami. Przybyliśmy na Ziemię, aby to naprawić. Taki właśnie jest cel naszej wizyty.

Poszukiwania przyczyn, dla których w Plejadach panuje tak wielki zamęt, zaprowadziły nas w przyszłość, ukazując nam, że bez was nasz system prowadzi donikąd. Innymi słowy, nie możemy kontynuować swojego rozwoju jako stwórcy, dopóki nie oddamy wszelkich naszych umiejętności i praw wszystkiemu co stworzyliśmy. Nie możemy pilnować i kontrolować tego, co tworzymy. W tym tkwi nasz problem. To dlatego czekamy, aż zdobędziecie własne doświadczenia jako stwórcy. Kiedy to uczynicie, uwolnicie zaszyfrowane formuły. Być może jednak bardzo długo nie będziecie jeszcze w stanie zrozumieć owych formuł, nawet jeśli osiągniecie niezwykle wysoki poziomu rozwoju.

Inne istoty mogą za waszym pośrednictwem uzyskiwać dostęp do owych formuł. W zamian za to wy doświadczycie ekstazy, odmiennych stanów świadomości lub, być może, odbędziecie podróż do innych światów. Możecie nie zdawać sobie sprawy z tego, że emitujecie owe formuły. Inne istoty, potrzebujące formuł, wykorzystają je w celu replikacji życia lub umocnienia niszczejących systemów. Kiedy zaszyfrowane informacje, czy formuły, zostaną uwolnione, również my będziemy wolni, ponieważ szyfry świadomości zawierają przesłanie waszej wolności w postaci fal emitowanych z komórek waszego ciała.

Im wyżej zajdzie istota ukryta pod płaszczem władzy, manipulując rzeczywistościami i przekraczając je, tym większy może być jej upadek.
Do pewnego stopnia Ziemia została przekształcona w magnetyczny wir, ściągający upadłe energie. Energie te przeniosły się do całego obszaru otaczającego wasz układ słoneczny, nie tylko Ziemię. Nie myślcie, że tylko Ziemia została skażona, a wszędzie indziej jest wspaniale. Faktem jest,że cały wasz układ słoneczny ma obecnie pewne kłopoty. Istnieją inne układy słoneczne, będące wersjami waszego układu i nakładające się na niego. Kiedy pojawiają się specyficzne postaci myśli, przyciągają one i wabią do siebie inne, o tej samej naturze. Co się dzieje, gdy dostajecie się pod wpływ negatywnej energii i nie możecie się z niego wydostać? Przyciągacie do siebie coraz więcej negatywnej energii. Ziemia przez długi czas przyciągała do siebie takie właśnie energie. Istoty powiązane z tymi energiami runęły z wyżyn, na których podejmowały decyzje ? być może niewłaściwe i nieadekwatne ? i straciły zdolność tworzenia konstruktywnych rzeczywistości. Jednakże wszystko to było częścią planu.

Mający obecnie miejsce zanik mocy i zachodząca manipulacja stymulują nisko rozwinięte formy życia do poszukiwania czegoś lepszego. Cały ten proces przynosi więc wielkie korzyści. Nie należy się go obawiać. W nadchodzących czasach nie ma absolutnie niczego, czego należałoby się bać. Pragniemy, byście uświadomili sobie w pełni, że szanuje się was za to, kim jesteście, a kiedy zaczniecie szanować samych siebie, otworzą się przed wami możliwości przekraczające waszą wyobraźnię.

Jednym z najbardziej fascynujących aspektów przebywania na Ziemi w tym właśnie okresie jest przebudowa zachodząca w waszym DNA. Kosmiczne promienie, zakodowane przy pomocy światła, przybywają na Ziemię w postaci fotonów, stymulując zmiany i reorganizując wnętrze ludzkiego ciała. Na powrót porządkowane są obecnie rozproszone dane zawierające historię i świadomość Żyjącej Biblioteki. Galaktyczna Świetlna Fala Pływowa, wyrażona przez wielkie koniunkcje Urana i Neptunów 1993 roku, zalała planetę kosmicznymi promieniami, stwarzając możliwość wykształcenia się u wielu ludzi trzeciego pasma DNA. W miarę jak zakodowane przy pomocy światła włókna pobudzane są do ponownego splatania się w jedną całość, tworzą się nowe helisy, czyli pasma DNA. Rozproszone dane składają się w waszych ciałach w całość dzięki energiom elektromagnetycznym pochodzącym od Najwyższego Stwórcy. Jesteśmy tu, aby obserwować przebieg zachodzącego w was procesu, aby wam pomagać, jak również po to, aby samym się rozwijać.

W miarę jak postępować będzie splatanie i przemieszczanie włókien, będziecie tworzyć lepiej rozwinięty układ nerwowy, który ułatwi nowym danym dostęp do waszej świadomości. Przebudzicie wiele uśpionych dotąd komórek mózgowych i zaczniecie wykorzystywać swoje fizyczne ciało w całości, a nie w owej drobnej części, przy pomocy której funkcjonowaliście do tej pory.

Zgodziliście się nieść w sobie światło i zwracać je tej planecie. Kiedy zaczniecie wypełniać swoje ciało światłem, wasza pamięć musi stanąć otworem. Musicie ewoluować wraz z ewolucją DNA, rozwijać się w wielowymiarową wersję samych siebie, łącząc w sobie wiele warstw rzeczy wistości. Wyobraźcie sobie, że skręcacie się w spiralę wraz z dwunastoma włóknami DNA. Podwójna helisa składa się z dwóch włókien. Wyobraźcie sobie dwanaście złączonych ze sobą włókien. Możecie przedstawić je sobie pod postacią sześciu par, chociaż niekoniecznie muszą się one ułożyć w taki sposób. Poigrajcie z tworami własnej imaginacji. Wyobraźcie sobie szlaki energetyczne na zewnątrz waszych ciał, wydobywające się z waszych dwunastu czakr. Żyjecie otoczeni siecią niedostrzegalnej energii. Dwanaście pasm DNA łączy się z tą siecią poprzez dwanaście czakr, które działają jak energetyczne bramy wiodące w głąb waszego ciała, łączące was z życiową siłą istnienia. Dzięki otwarciu i uruchomieniu owych energetycznych bram możecie poznać samych siebie.

Dążycie do osiągnięcia stopnia rozwoju pozwalającego na pełne wykorzystanie mózgu. Obecnie wykorzystujecie zaledwie osiem do dziesięciu procent jego pojemności. Cała wasza uniwersalna historia znajduje się we włóknach kodowanych przy pomocy światła, rozproszonych wewnątrz waszego ciała przez istoty, które nie chciały, abyście mieli zbyt duże uzdolnienia, ponieważ wówczas nie mogłyby was kontrolować.

Nauczcie się wykorzystywać dane ze swojej historii. Idźcie przez życie radośnie, nie wydając osądów. Przestańcie tworzyć tanie melodramaty, które zatrzymują was wciąż w tych samych rolach. Kiedy zacznie się formować dwanaście włókien DNA, wszystkie zagadnienia, którymi się nie zajmowaliście i które nie sprawiały wam problemów w przeszłości, wywołają chaos w waszych ciałach. Pojawią się uczucia i wspomnienia, ofiarując wam możliwość doświadczenia tworzywa waszej istoty, odkrywając przed wami to, kim jesteście poprzez wplecioną w was skomplikowaną sieć wydarzeń i wierzeń.

Przypominamy wam o tym, o czym w głębi siebie wiecie. Przybyliśmy na tę planetę, by uruchomić wasz bank pamięci ? aby za pomocą światła zainspirować ludzką rasę, tak byście zaczęli przypominać sobie kim jesteście i tworzyć waszą własną rzeczywistość. Odmienicie częstotliwość wibracji na tej planecie i obejmiecie w prawdziwe władanie siebie samych oraz to terytorium. Uda się wam opanować sytuację, kiedy zaufacie możliwościom, o których posiadaniu nawet nie wiecie.