Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932

Zamierzamy pomóc wam w lepszym zrozumieniu eksperymentów Plejadian, które wywarły wpływ na Ziemię. W czasach zamętu i chaosu, kiedy poskromiono gatunek ludzki, różne grupy pochodzące z naszego macierzystego systemu ulokowały się w rozmaitych punktach wokół Ziemi, by bardzo delikatnie wykonać pierwsze ruchy. Posługiwały się małymi skupiskami świadomości, by pozostawić na waszej planecie połysk energii, gdyż wielu w kosmosie wiedziało, iż wasza planeta zmierzała kustraszliwej klęsce i wielkim zagrożeniom.

Nie ma wątpliwości, że w owym czasie Ziemia znajdowała się w strasznych opałach. Jednakże pośród zamętu zrodziła się wielka szansa. Do każdego z was dotarł sygnał z prośbą o odpowiedź. Wielu odebrało ów sygnał, ale tylko nieliczni chcą podążyć za nieznanym i czują się dobrze w roli buntowników, opowiadających się za czymś, czego być może nie poprą tłumy. Przyklaskujemy waszym intencjom i szanujemy każdego z was za to, iż postanowiliście wejść w nieznane. Szanujemy was za waszą chęć spojrzenia na żeńskie i męskie cząstki was samych, których, poza wszyst imi celami praktycznymi, wcale nie rozumiecie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że chętnie odkrywacie odmienne możliwości, a także upiększaciei wzbogacacie to, co już posiadacie. Teraz, gdy od niechcenia ściągacie promienie światła w głąb waszych ciał i na Ziemię, nadszedł czas, aby każdy z was został dostrzeżony na swój sposób, aby przebiegające przez was energie uległy wzmocnieniu i stały się dostępne dla wielu innych istot. Lubimy się śmiać i dobrze bawić, a poprzez owo radosne podejście odkrywamy to, co być może powstrzymuje wasz rozwój.

Istnieją rodziny świadomości, które skupiają się razem w oparciu o ewolucję, zamiar i konkretny plan. Świetlana Rodzina, do której należycie, pochodzi z takiego właśnie rodu świadomości. Kto jest światłem? Do kogo należy światło? Co znajduje się poza światłem? Zastanówcie się nad tym przez kilka minut i uświadomcie sobie, że wasze ludzkie umysły zawsze stwarzają mit, historyjkę lub bajkę o tym, co waszym zdaniem dzieje się w kosmosie. Wasza wersja jest zaledwie ułamkiem tego, co naprawdę istnieje, prosimy więc, byście zastanowili się nad wprowadzeniem do waszych historyjek kolosalnych zmian i wyobrazili sobie jaśniejsze wersje istnienia.

Świetlana Rodzina jest zbiorem istot zaprogramowanych tak, by nieść informację na tę planetę. Szyfr znajduje się wewnątrz każdej jednostki. Kiedy zdołacie zakwestionować obecną interpretację rzeczywistości i spojrzeć poza nią, zdolni będziecie do tworzenia postaci myśli mogących uruchomić szyfry w innych. Jesteśmy jedną z grup energii uruchamiających ludzkie szyfry świadomości na pewnym poziomie planetarnego rozwoju. Proces ten będzie ewoluował wraz z waszą ewolucją, otrzymacie też olbrzymią ilość instrukcji od niezwykłych nauczycieli, którzy pojawią się, by wam dopomóc.

Świetlana Rodzina jest ogromna. Jej członkowie gromadzą się wszędzie tam, gdzie trzeba szerzyć informację ? przypominają siły specjalne renegatów, wzywane w razie zagrożenia. Członkowie Świetlanej Rodziny są w stanie zintegrować i przetrwać zmiany rzeczywistości, nie niszcząc ciał lub sił życiowych, jakie zajmują. Gdy jesteś członkiem Świetlanej Rodziny masz wrodzoną zdolność dokonywania zmian rzeczywistości. W tym celu musisz stworzyć system wierzeń, ponieważ twój umysł skonstruowany jest tak, by ewoluować i tworzyć doświadczenia na podstawie tego, co nakażesz, niezależnie od tego, z jakiej płaszczyzny i z jakiego wzorca pochodzisz.

Świetlana Rodzina stanowi czynnik stabilizujący przesunięcia wymiarów, a jej członkowie są nośnikami częstotliwości wykorzystywanej celem przebudzenia wielu istot. Niektórych z was przerażą te możliwości ? i to dobrze. Każdy z was przyswoi tyle nowej wiedzy i dokona tyle zmian, ile zdoła. Możliwości te są w was zakodowane, a podjęcie decyzji o dokonaniu lub niedokonaniu zmiany jest kwestią waszego wolnego wyboru. Nasze stanowisko w tej sprawie ilustruje proces inicjacji, w ciągu ostatnich kilku tysięcy lat mający miejsce w wielu szkołach mistycznych na Ziemi. Członkowie Świetlanej Rodziny, odkrywając zawarte w nich szyfry, torują sobie drogę poprzez prawa trójwymiarowej rzeczywistości do następnego wymiaru.

Wielu z was może mieć wrażenie, że robiło to wcześniej. To prawda. Jest to wasze wielowymiarowe wspomnienie czasów, kiedy przenosiliście się do innych układów i dokonywaliście tego samego. Proces ten jest wam znajomy i charakterystyczny dla członków Świetlanej Rodziny. Dostarczacie informacji systemom. Wyruszacie i rekonstruujecie rzeczywistości. Jesteście ekspertami w tej dziedzinie.

Utraciliście pamięć tego procesu, ponieważ przybyliście tutaj, by działać w ramach takich samych praw jak wszyscy inni. Dlatego właśnie przybyliście tu w ludzkiej postaci, z całkowicie wykasowaną pamięcią. Zanim tu przybyliście wiedzieliście, że utrata pamięci stanowi część tego procesu. Celowo wybraliście czas oraz rodziców, którzy mieli pozwolić wam jak najlepiej zrealizować wasz cel pod względem genetycznym i energetycznym.

Kiedy inkarnowaliście na ziemskiej płaszczyźnie, otrzymaliście pewne dopasowane i dobrane w pary geny recesywne, zawierające kody świetlne, które dały wam największe szanse rozwoju psychicznych i intuicyjnych możliwości. Poza tym owe geny przechowywały pewne wspomnienia, które, choć nieuświadomione, oddzielały was od innych. Waszym zadaniem jest zbudować swoje życie przy wykorzystaniu tych mocy oraz talentów i pozwolić, by zaprowadziło was ono ku czemuś odmiennemu niż w przypadku większości istot ludzkich. We wnętrzu istot ludzkich zachodzi ekstensywna mutacja, stymulowana także z zewnątrz przez tych, którzy pomagają wam w owym genetycznym rozwoju, wy zaś musicie przystąpić do działania i połączyć w jedną całość to, co się w was budzi.

Pozwólcie, że przedstawimy wam pewien scenariusz. Niech każdy z was wyobrazi sobie, że jest członkiem Świetlanej Rodziny. Jego wygląd w niczym nie przypomina jego obecnej powierzchowności. Wczujcie się w swoją kosmiczną tożsamość. Znajdujecie się w klasie, instruktor mówi do was, naświetlając zadanie powrotu na Ziemię. Macie stać się częścią systemu po to, by go zmienić. Jesteście prawdziwymi specjalistami w swojej dziedzinie; uważacie się za nieskazitelnych burzycieli systemów. Siedzicie w klasie, w doskonałym humorze, a profesor wyjaśnia:
? Wierzcie lub nie, ale kiedy zejdziecie na Ziemię, będziecie potrzebowali naszej obecności i instrukcji, ponieważ nie zapamiętacie niczego z rzeczy, o których tu mówimy.

Wy wszyscy, burzyciele systemów, śmiejecie się, lecz wiecie, że pomimo całej wiedzy, jaką teraz dysponujecie, nie będziecie pamiętać tej klasy, kiedy już zanurzycie się w ziemskiej atmosferze. Profesor mówi dalej:
? Popatrzcie. Pokażę wam to za pomocą obrazków. Widzicie, tutaj przybywamy na Ziemię w specjalnym pojeździe, tutaj widzicie was samych w przebraniu ludzkiego ciała. Zachowujecie się tak, jak byście nie wiedzieli co się dzieje. Jest to część waszego zadania.

W owej klasie zostajecie zaprogramowani tak, by reagować na nas ? Plejadian ? oraz na wielu innych. Otwierając się na swoją wyższą tożsamość, bądźcie chłonni i chętni do wyjścia poza wasze ograniczenia, ponieważ o to właśnie walczymy. Mamy zamiar zaszczepić w waszym umyśle nowe wyobrażenia, aby pomóc wam w rozwoju. Nieważne jak tego dokonamy. Nieważne czy jest to prawda. Ważne jest tylko to, że tworzymy dla was nowe wyobrażenia. Pewnego dnia odnajdziecie siebie, a wówczas zrozumiecie, czym przez cały czas byliśmy. Zrozumiecie, że czasami aranżowaliśmy pewne sytuacje od podstaw, aby coś w was wyzwolić, po to, byście rozwijali się jako istoty ludzkie. Jesteśmy bardzo przebiegłymi nauczycielami.