Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932

Mistrzowie Gry obmyślają i proponują wzorce cywilizacji. I teraz następuje najtrudniejsza część ich zadania. Kiedy Mistrzowie Gry tworzą określony wzorzec cywilizacji, ma on wiele wersji i zostaje odciśnięty na wielu światach oraz w wielu rzeczywistościach. Część zadania Mistrzów Gry polega na równoczesnym żonglowaniu wszystkimi rzeczywistościami i czerpaniu nauki z każdej wersji wzorca. Przypomina to szycie peleryn. Krawiec szyje jedną pelerynę i wpada na pomysł, aby uszyć setki rozmaitych peleryn, by zaspokoiły one potrzeby wszystkich ludzi oraz by odpowiadały esencji samej peleryny. W ten właśnie sposób działają Mistrzowie Gry. Tak więc, kiedy Mistrzowie Gry tworzą wzorzec, język i sposób przeniesienia go na planetę, wzorzec nie zostaje po prostu zakotwiczony w jednym zakresie. Zostaje osadzony w wielu dziedzinach.

Dawne cywilizacje przetrwały niekiedy znacznie dłuższy lub krótszy czas niż sądzą wasi archeolodzy. Może się wydawać, że owe cywilizacje istnieją już od eonów, podczas gdy w rzeczywistości niektóre z nich pojawiły się w przeciągu jednego popołudnia. Ta idea może być dla was zbyt rozległa lub obca, byście zdołali ją pojąć na tym etapie waszego rozwoju.
Jednakże pewnego dnia pchniemy was w kierunku granic waszego pojmowania, dzięki czemu zaczniecie uświadamiać sobie, iż rzeczywistość jest w istocie dość elastyczna.

Pragniemy poszerzyć granice waszej tożsamości. Pragniemy zagmatwać to, co według was jest rzeczywistością, ponieważ wówczas będziecie w stanie odczuć, jak przenikają was informacje pochodzące z waszej wyższej jaźni. Celem naszego przybycia na Ziemię i rozmów z wami nie jest ofiarowanie wam całkowicie nowego wzorca istnienia. Nie chcemy mówić: ?Tutaj wbijcie gwóźdź, deskę dwa cale na cztery dajcie tutaj, zbudujcie to w ten sposób, bo tak właśnie to się robi?. Nie jesteśmy tu po to, by od nowa definiować wasz świat. Jesteśmy tu, by pomóc wam zdemontować wzorzec, w którego wnętrzu żyjecie i zasugerować wam istnienie bardzo ogólnych praw, wokół których możecie zbudować nowe struktury. Idea ? która za tym stoi ? głosi, że cokolwiek pomyślicie, możecie stworzyć. Taki jest wasz główny cel. Chcemy, byście ostatecznie osiągnęli pełen zakres możliwości mózgu i wyzwalamy was, abyście mogli doświadczyć tej wielkiej koncepcji. Jeśli popuści się wam cugli, abyście odkryli kim jesteście w całości, w końcu uwolnicie wielkie szyfry świadomości ukryte w waszym wnętrzu. Szyfry te są dosłownie cennymi fragmentami informacji, której poszukuje większość żywych istot. Macie na swojej planecie łowców skarbów, poszukujących złota i starożytnych artefaktów. Nas również można uznać za łowców skarbów, przemieszczających się korytarzami czasu i uczestniczących w grze.

Szyfry i liczby podstawowe, których szukamy, są formułami geometrycznymi i kombinacjami inteligencji, złożonymi we wnętrzu ludzi. Człowiek jest oczywiście integralną częścią projektu Żyjącej Biblioteki. Każda kreacja w Żyjącej Bibliotece ma swój cel i jest w niej zmagazynowana wielka ilość danych. We wnętrzu ludzkiego ciała znajdują się formuły, pozwalające replikować inne formy inteligencji w całym waszym wszech świecie. Odczujcie to. We wnętrzu w pełni rozwiniętej istoty ludzkiej, obdarzonej DNA o dwunastu włóknach, znajdują się formuły, pozwalające tworzyć życie dla innych form inteligencji w tym wszechświecie.

Inne formy inteligencji wiedziały dlaczego projektują Ziemię. Zrozumiały, że ich własne cywilizacje mogą pewnego dnia ulec zagładzie, a nie chciały tracić ich całkowicie. Tak więc we wszystkim co istnieje budowano biblioteki, a każdą z nich wypełniano ściśle określonymi informacjami. Wszystkie formy inteligencji, które budowały owe biblioteki, ceniły własną tożsamość i swoje cywilizacje. Rozumiały, w jaki sposób zostały skonstruowane ich cywilizacje. Szanowały życie.

Liczby podstawowe zostają osiągnięte, kiedy krytyczna masa istot jest w stanie wydzielać ściśle określone szyfry wibracyjne. Liczby podsta wowe pozwalają nakładać na daną cywilizację rozmaite zamki czasowe, uodparniając je na wszelkie rodzaje niszczącej energii. Jednakże niszczą ca energia jest konieczna dla samego zapoczątkowania całego procesu. Na tym polega gra.

W tym wszechświecie dwoistość i polaryzacja mają zasadnicze znaczenie dla pobudzania wolnej woli, tak by osiągnęła swoją najwyższą potencję. Bieguny faktycznie odbijają się w sobie nawzajem, tak że ich polaryzacja dąży do ostatecznego zjednoczenia. Rzeczywistość ułożona jest w wiele warstw i stale rodzi nowe wersje samej siebie, tak więc ani przez chwilę nie jest taka sama. Zmienia się puls waszego wszechświata. Obecnie pojawił się ruch dążący do uzdrawiania, przywracania i ponownego dostrajania Ziemi do pewnej częstotliwości wibracji. Kiedy powrócą pewne szczególne istoty, zajmując Ziemię i przynosząc ze sobą swoją gwiezdną świadomość, Ziemia stanie się ostatecznie zupełnie inną kolonią. Pojawi się uczucie zachwytu, poczucie harmonii, współdziałania i jedności, tworząc większe możliwości dla wszystkich.

To samo dzieje się na poziomie uniwersalnym. Ziemia jest jedną z podstawowych bibliotek tej galaktyki i wszechświata i to dlatego rozgrywający się tu dramat jest tak wielki. Kiedy Ziemia przejdzie przez swoją przemianę, połączona energia psychiczna jej mieszkańców wyśle wiadomość o tym procesie, w postaci wibracji, które rozbiegną się ostatecznie i odmienią poczucie polaryzacji, podzielane przez wszystkie światy w tym wszechświecie. Zamierzamy przedstawić wam szerszą perspektywę waszego plejadiańskiego i gwiezdnego dziedzictwa oraz zainspirować was do tego, byście stali się bardziej odpowiedzialnymi, odważnymi, śmiałymi i kochającymi zabawę istotami ludzkimi. Wasz plejadiański rodowód jest znacznie intensywniejszy, bardziej złożony i bardziej wszechogarniający niż to, co obecnie przyznajecie. Chcemy, byście pamiętali o waszym rodowodzie i odkryli starożytną prawdę.

Zagłębimy się w znaczenie gry, szyfrów i liczb podstawowych. Całe istnienie można postrzegać jako grę. Rzeczywiście to gra, mogąca dobiec końca, jeśli ktoś nie gra w nią we właściwy sposób. Zakończenia pojawiają się tylko na pewnych poziomach; nie ma ich na innych poziomach. Jednakże zakończenia, które mogą pojawić się na pewnych poziomach, wzbudzają wystarczającą grozę. W systemie Plejad, stoimy twarzą w twarz z kryzysem w postaci zakończenia. Ów kryzys związany jest z karmą, która do nas powróciła. Abyśmy mogli nadal ewoluować i poszukiwać nowych form energii, sensu i życia, musimy upewnić się, że wszystkie formy życia, jakie stworzyliśmy i wprawiliśmy w ruch, cieszą się taką wolnością, jaką sami chcielibyśmy mieć. Ból wynikający z plejadiańskiego eksperymentu wiąże się z odkryciem sposobu ułagodzenia Bogini Matki, ponieważ to z Boginią Matką wszyscy jesteśmy połączeni.

Obecnie gadzie energie w jakiś sposób, chyłkiem, wydostają się z zamknięcia. Dzieje się wiele rzeczy: z kosmosu przybywają komety, meteoryty i asteroidy, planety poruszają się zgodnie z własną wolą, rozmaite zjawiska zmuszają ludzi do zastanowienia się nad tym, co się dzieje z tym światem, podczas gdy wymyka się im globalne zrozumienie rzeczywistości. Chcemy, byście zrozumieli, że wszystko znajduje się w boskim porządku.