Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932

BĄDŹMY W KONTAKCIE

TEL:

REDAKCJA
Aneta Bujno
tel. 786 200 931
Sekretarz Redakcji: Agnieszka Lipińska-Gryc
tel. 731 019 059

MARKETING
Dział Marketingu i Promocji
tel. 794 200 931

BIURO OBSŁUGI KLIENTA
Zamówienia detaliczne
pn-pt w godz. 9-16
tel. 739 200 932

DZIAŁ HANDLOWY
pn-pt w godz. 9-16
Robert Wysocki
tel. 532 200 934
Marek Wróbel
tel. 535-556-515

ADRES

ul. Kolejowa 12B/12

15-701 Białystok

Łukasz Kierus – właściciel
e-mail: wydawnictwo@illuminatio.pl

Agnieszka Stankiewicz – redaktor naczelny
e-mail: agnieszka@illuminatio.pl

EMAIL

REDAKCJA
redakcja@illuminatio.pl

MARKETING
Magdalena Ignaciuk
magdalena.ignaciuk@illuminatio.pl
Beata Szukajt
beata.szukajt@illuminatio.pl

BIURO OBSŁUGI KLIENTA
Justyna Wiśniewska
bok@illuminatio.pl

DZIAŁ HANDLOWY
Robert Wysocki
robert@illuminatio.pl
Marek Wróbel
marek@illuminatio.pl

Zapraszamy do nawiązania współpracy w ramach sprzedaży i dystrybucji książek naszego wydawnictwa. Oferujemy atrakcyjną formę współpracy i wysokie rabaty.

Oprócz naszych książek w dystrybucji posiadamy książki innych wydawnictw, oraz srebrną biżuterię – amulety i talizmany, karty Tarota, muzykę medytacyjną, bogaty wybór kadzideł. Zapraszamy do współpracy