Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932

Wydawnictwo ILLUMINATIO

Wydawnictwo ILLUMINATIO to młoda i dynamiczna oficyna, która powstała w 2008 r. Tematyka naszych książek obejmuje następujące dziedziny:

  • ezoterykę: magia, rozwój duchowy, anioły i medycyna naturalna,
  • literatura dla młodzieży,
  • poradniki dotyczące zdrowego odżywiania i odchudzania
  • poradniki motywacyjne o nauce osiągania sukcesu,
  • Wydawnictwo jest też wyłącznym polskim wydawcą bestsellerowej serii książek Cesara Millana, znanego jako Zaklinacz Psów.

Celem naszych publikacji jest zachęcenie i zainspirowanie czytelników do poszukiwań prawdziwego źródła wiedzy i odkrywania własnych prawd. Chcemy, aby zawarta w nich mądrość trwała w umysłach dłużej niż chwilę i sprawiała, że staniemy się bardziej świadomi otaczającego nas świata.

Pragniemy, aby książki, które przekazujemy naszym czytelnikom, były wartościowe zarówno pod względem merytorycznym, jak i estetycznym. Dbamy o najwyższy poziom tłumaczeń i nie uznajemy kompromisów w kwestii jakości, dzięki czemu każda nasza pozycja prezentuje się jako pięknie wydana i łatwa w czytaniu książka. Dokładamy też wszelkich starań, aby osoby, które z nami współpracują, dostosowały się do wyznaczonych przez nas standardów.

Kilka słów o logo wydawnictwa:

Labirynt umieszczony w logo to uniwersalny symbol, archetyp transformacji i wewnętrznej przemiany. Jednocześnie oznacza ścieżkę odrodzenia i drogi prowadzącej do centrum własnej istoty. To doskonałe narzędzie rozwoju osobistego, dające dostęp do naszego wewnętrznego źródła mądrości i kreatywności. Ścieżka labiryntu jest metaforą ludzkiego życia, a jej przemierzanie jest symboliczną podróżą do własnego wnętrza.

Książki Illuminatio możesz kupić u nas. Polecamy również zaprzyjaźnione księgarnie:

 

TaniaKsiazka.pl CzaryMary.pl