Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932

Czasy się zmieniają i nie powinniście panikować z powodu nadchodzących wydarzeń. Nadszedł czas, byście poczuli wewnętrzne ożywienie, czas, na który czekaliście. Wasz cel wkrótce się wypełni. Przypominamy wam, że należycie do Świetlanej Rodziny, a obecnie miliony z was wypełniają na Ziemi swoje zadanie. Jako członek Świetlanej Rodziny, każdy z was potrafi wciągnąć w głąb ciała częstotliwość światła i rozsiać je na ziemskiej płaszczyźnie. W ten sposób sama Ziemia, zdolna do życia żywa istota, może rozpocząć własną przemianę i położyć kres staremu porządkowi. Niektórych z was paraliżuje myśl, że Ziemia umiera. Pragniecie zbudować wielki mur, mogący zapobiec śmierci Ziemi i degeneracji środowiska. W rzeczywistości wszystkie wydarzenia, które pozornie są przykre, trudne i ohydne, dają impuls konieczny, by poruszyć sześć miliardów ludzi zamieszkujących Ziemię i pobudzić ich do dokonania zmiany.

Jesteście przekaźnikami energii. My przenosimy energię z innego systemu rzeczywistości do waszego, a nasi nauczyciele i inne istoty przenoszą tę energię do nas. Również wy musicie wykorzystać swoją wiedzę i przekazać ją bardzo ostrożnie ? z radością, bez obaw o mieszkańców Ziemi. Inni zobaczą, że jesteście silni, stanowczy i pełni miłości, że działacie w imię pokoju. Kiedy sięgacie po coś, co obecnie jest nieznane, trzymajcie się zawsze koncepcji pokoju. Nawiązujcie przyjaźnie z energiami, których
wygląd mógłby przerazić innych. Wykonujecie bardzo wielką pracę.

Jako członkowie Świetlanej Rodziny zaprowadzacie wiek transmisji zjednoczonej myśli, Wiek Światła. Kiedy zdołacie przyjąć i zatrzymać owe fale światła, zrozumiecie, że transformacja tej planety bazuje na sile waszego umysłu. Rewolucja umysłu bardzo szybko rozprzestrzeni się na wszystkie kultury. My przekraczamy granice kultur; wy przekroczycie granice galaktyki. Chcemy, by ci spośród was, którzy nas znają i zaznajomili się z naszymi energiami, mieli łatwiejsze życie na planecie i potrafili utrzymać klucze, którymi się z wami dzielimy. Dajemy wam klucze otwarcie i oszukujemy was; zawsze was oszukujemy. Rozsądnie jest być w stosunku do nas nieco podejrzliwym. Jeśli nie jesteście podejrzliwi, jesteście głupcami. Nauczcie się podchodzić sceptycznie do wszystkiego. Zrozumcie, że czasami mamy ważne powody dla tego, co robimy, nawet jeśli obecnie nie pojmujecie owych powodów.

Zapewniamy was z całą uczciwością i szczerością, iż naszą największą troską jest wasze najwyższe dobro, wasza niepodzielność, wasze bezpieczeństwo i wykształcenie. Nie chcemy was utracić. Jesteście dla nas kluczem. Czy potraficie to sobie wyobrazić? Czy potraficie to odczuć w jądrze waszego jestestwa? Jeśli potraficie ogarnąć to, co oznajmiamy wam w tej chwili, odmieni to całkowicie bieg wydarzeń w następnych latach. Jeśli możecie pojąć, że was potrzebujemy, że was chcemy, że jesteście dla nas cenni i jeśli potraficie odłożyć na bok wasze ego, otworzyć serca i przemierzyć owe nieznane terytoria, wasze życie będzie pełne splendoru.

Podczas gdy wymyślacie historię tego, kim jesteście i doświadczacie więcej, my pomożemy wam zrozumieć, w jaki sposób ta historia wiąże się z poziomem kosmicznym i kim w niej jesteście. Podsuniemy wam wiele poszlak i przypomnimy, że pragniemy zawsze nauczać przy pomocy tego rodzaju energii, który sprawia, że stajecie się swoim własnym nauczycielem, swoim własnym źródłem wiedzy. Jeśli uda się nam pobudzić was, jako istoty inteligentne, wówczas zdobędziecie kwalifikacje potrzebne do wyzwolenia w waszych wnętrzach pewnych szyfrów i liczb podstawowych, które odmienia cały zakres egzystencji na tej płaszczyźnie, takiej jaką ją znacie. Na nowo otworzycie bibliotekę. I, odnajdując własne odpowiedzi ? dzięki naszej pomocy i podsuniętym przez nas poszlakom, a także dzięki złożeniu owych fragmentów w całość ? zrozumiecie, iż potrzebujecie tylko siebie samych. Nie chodzi o to, że macie działać samotnie, bez nas. Harmonia i współpraca panuje pomiędzy wszystkimi gatunkami ? dzielą się one światłem i wiedzą, że wszystko jest jednością.

Tworzymy jedynie wyobrażenia, dzięki którym możecie się rozwijać. Nie przywiązujcie się zanadto do tej historii. Wysłuchajcie wszystkich opowieści, a potem dokonajcie własnej syntezy. Sami odnajdźcie ich sens.

Każdy nauczyciel na płaszczyźnie ziemskiej oferuje wam obecnie poszlakę. Również my oferujemy wam jedną poszlakę ? robimy to po prostu w nasz własny, wykwintny sposób. Mamy własną osobowość, własny cel i wiemy jak was stymulować ? jak was poruszyć i wzbogacić. Wiemy jak was uwolnić ? i o to właśnie walczymy. Naszą intencją jest przywrócić wartość ludzkiej egzystencji na czoło stworzenia.