Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932

Nadszedł czas, byście zobowiązali się do kreowania radości, siły twórczej i miłości do samych siebie. Tylko dzięki temu będziecie przynosić dobro innym, ponieważ jeśli sami się nie rozwijacie, nie służycie innym. Stając się żywym przykładem, podążając za głosem serca, wskazujecie innym drogę, którą mogą podążać z odwagą zawartą w ich sercach.

Nie znaleźliśmy się tutaj, ponieważ nie mamy niczego innego do roboty. Jesteśmy tutaj, by asystować w procesie transformacji, jaki zaczyna się nasilać na waszej planecie. W ciągu kilku minionych lat wielu się przebu dziło, przypominając sobie o wielkim i ważnym celu życia.

Gdybyście obecnie wiedzieli tyle, ile wie wasza wyższa jaźń, z dużą niecierpliwością oczekiwalibyście wypełnienia tego zadania. Polega ono na tym, że inkarnujecie pod ludzką postacią, myślicie, iż jesteście ludźmi, ewoluujecie i stajecie się kimś większym od człowieka, a następnie uświadamiacie sobie, że byliście tym kimś od samego początku! Może się wydawać, że proces ten przebiega w odwrotną stronę, lecz jest on niezbędny dla waszej ewolucji świadomości jako istot ludzkich. Transformacja wymaga masowego przebudzenia, pobudzającego was, jako formy życia, do świadomego rozwoju. Kluczem do tego procesu jest wolny wybór. Dokonacie tego krok po kroku, inni zaś będą obserwować wasze posunięcia i nabierać odwagi, by pójść w wasze ślady.

Niektórzy we wszechświecie uważają ludzi za bezcennych, chociaż w rzeczywistości wy sami nie macie pojęcia o wartościach ukrytych w ludzkim ciele. Wasze ciało jest najcenniejszą rzeczą jaką kiedykolwiek będziecie posiadać i poznawać. Jesteście bezcenni. Długo toczono bitwy o Ziemię i w rezultacie, za pomocą kontrolujących i ograniczających sił, celowo zatajono przed wami obfitość informacji zawartych w waszym wnętrzu. Celowo uczono was, że jesteście nieważni i bezwartościowi i że inne formy inteligencji nie przybędą, aby się z wami skontaktować. Ci, którzy was kontrolują, nie mogą wydobyć z was formuł, a więc trzymają was w ukryciu, otoczonych kwarantanną i odizolowanych. W ten sposób inni, potrzebujący tego, co posiadacie, nie mogą do was dotrzeć. Nauczono was tańca zwanego zaniżaniem wartości, zaś jego choreografem był wasz gatunek.

W tej chwili uczycie się jak odnaleźć własną wartość. Zamierzamy dzielić się z wami, uczyć was i zachęcać do odkrywania wciąż na nowo swojej wartości. To, co odkryjecie, będzie nieustannie rosło, w miarę jak będziecie podziwiać ukryte w waszym wnętrzu formuły, nazywane przez nas szyframi dla innych cywilizacji.

Ziemia jest mikrokosmosem makrokosmosu, miniaturową wersją tego, co dzieje się wszędzie dookoła. Poza tym Ziemia jest punktem zapalnym, czymś, co nazywamy jądrem. Wiecie, że jądro jest nasieniem. Wróciliśmy na Ziemię, by pomóc sprowadzonym tu członkom Świetlanej Rodziny w tym ważnym czasie, kiedy zdarzenia mogą ulec zmianie. Czas jest mylnie pojmowany w trójwymiarowej rzeczywistości. Jest on znacznie bardziej płynny niż to sobie uświadamiacie. Dzięki jego rozciąganiu, zakrzywianiu i zawirowaniu można poruszać się równocześnie w kilku rzeczywistościach. Narodziliście się na Ziemi, przenosząc się z przyszłości w przeszłość po to, by odmienić bieg historii. W ten sposób przekształcacie przeszłość. Jesteście zalążkiem zmian.

Mamy zamiar podzielić się z wami pewnymi koncepcjami, które zmienią sposób, w jaki definiujecie samych siebie. Trudno będzie wam pojąć wiele spośród rzeczy, jakie wam sugerujemy. Zatem dlaczego to robimy? Czy chcemy zbić was z tropu? Cóż, jeśli zdołamy sprawić, że zwątpicie w swój obecny ogląd rzeczywistości, być może uda nam się sprawić także, że dostrzeżecie inne rzeczywistości, a naszym zamierzeniem jest tak długie zbijanie was z tropu, aż osiągniecie pełną jasność! Tak głęboko uwięźliście we wzorcu, jaki odtwarza wasza zbiorowa świadomość, że wykroczenie poza wasz obecny system wierzeń wymaga wielkiego wysiłku i determinacji. Wasze teraźniejsze przekonania bazują na tym, co nazywacie czasem linearnym i na ograniczonej wiedzy na temat wydarzeń historycznych.

Wpojono wam pewną wersję rzeczywistości, a dzięki waszym przecenianym systemom edukacyjnym nagradzacie siebie za umiejętność powtarzania historii tak, jakby były faktami ? nigdy nie podając w wątpliwość treści i metody nauczania. Opowiedziano wam wiele historii, a my zamierzamy opowiedzieć kilka nowych. Nauczcie się wykorzystywać wasze ciało do tego, by czytać pomiędzy słowami, jakimi się z wami dzielimy. Przypominamy wam, iż jesteśmy bajarzami, lecz gdzieś w najdawniejszych pokładach waszej istoty spoczywają narzędzia poznania prawdy ? zaś do was należy odkrycie, gdzie i w jaki sposób powinniście ich użyć. Słowa są czymś więcej, niż się wam wydaje.

Wasz język jest zaszyfrowany, a w dźwiękach odbijają się obrazy stymulujące i konstruujące świadomość. Słowa mówione niosą odmienne wibracje niż słowa pisane. Lubimy bawić się obiema postaciami języka. Kiedy mówimy, nasza intonacja posiada swoje własne charakterystyczne cechy, my zaś wykorzystujemy subtelne rozbieżności kładąc nacisk na poszczególne dźwięki. Z uwagą wybieramy to, co zamierzamy wyrazić i mamy pewne sposoby wykorzystania każdego słowa. Wiemy, że słyszycie jedno, ale dźwięki, jakie wydajemy, mają dla waszego ciała zupełnie inne znaczenie. Kiedy dostrajacie się do naszych wibracji, odbieracie mnóstwo instrukcji, poruszających kolejne warstwy ukrytej w was wiedzy. Słyszycie słowa i myślicie, że je rozumiecie. Istnieje też przestrzeń pomiędzy wszystkimi słowami, która zawiera w sobie kolejną naukę. Wydawane przez nas dźwięki odbijają się echem w waszych komórkach, opowiadając wam historię Plejadian. Działania wewnętrzne i zewnętrzne łączą się, by przyspieszyć waszą ewolucję.

Na początku było słowo, a słowo było dźwiękiem. W ten sposób rozpoczął się akt stworzenia. Dźwięk oddziałuje na każdego z was i zmienia waszą planetę. Nie zdajecie sobie jednak sprawy z niuansów tego procesu. Nasze słowa wydrukowane na kartce papieru są ułożone i zaszyfrowane tak, by dostarczyły wam dostęp do wielu pokładów rzeczywistości. Czy zdarzyło wam się kiedyś, że czytając nasze słowa odbieraliście je w określony sposób, a potem, czytając je po raz kolejny, odkrywaliście w nich nowe znaczenia? Czasami odnosiliście nawet wrażenie, że tego, co czytacie obecnie, nie było tam wcześniej. Być może mieliście rację.

Słowa ?jesteśmy tu? można przełożyć na inny język. Obwieszczają one ogólnie naszą wyższą tożsamość. Słowo ?pamiętać? wiąże się z przedstawieniem miejsca pochodzenia istoty, która was stworzyła, podobnie jak słowa ?jesteśmy tu?. Słowa identyfikują miejsce pochodzenia waszego stwórcy, a kiedy przybywamy i przemawiamy do was, słowa, których używamy sygnalizują poprzez dźwięk, że przybywamy z miejsca pochodzenia waszego stwórcy w Plejadach. Komórki waszego ciała odbierają ten przekaz i wzywają ciało, by przypominało sobie przeszłe wydarzenia. Wspomnieliśmy już, że około pół miliona lat temu na tym obszarze egzystencji miały miejsce burzliwe wydarzenia, które wpłynęły na obecny kształt Ziemi. Wasza planeta w znacznym stopniu utraciła suwerenność. Pojawiły się inne siły rządzące i ogłosiły, że obejmują we władanie posiadłość, którą wy nazywacie domem. Owi nowo ustanowieni, podobni bogom administratorzy nie zawsze byli szczególnie uprzejmi i dobroczynni. Miliardy lat temu Ziemi wyznaczono pewien cel. Miała stać się międzygalaktycznym centrum wymiany informacji, częścią ogromnego systemu bibliotecznego, gdzie przechowywano dane z bardzo wielu galaktyk ? czyli mówiąc dokładniej ? Żyjącą Biblioteką.

Bogowie Stwórcy, ci którzy uważali, że sami są siłami kreacji, połączyli się, zsumowali swoją wiedzę i stworzyli formy życia. Zapożyczyli DNA i kombinacje materiału genetycznego z wielu różnych światów. Złożyli ten materiał w systemie bibliotecznym Ziemi, połączonym z systemem dwunastu kosmicznych bibliotek. Jak widzicie, plan dotyczący Ziemi był zakrojony na szeroką skalę.

Pierwsi Projektanci Ziemi byli członkami Świetlanej Rodziny, istotami, które pracowały i były związane z aspektem świadomości nazywanym światłem. Światło jest informacją. Członkowie Świetlanej Rodziny stworzyli i powołali do życia centrum informacji; zaprojektowali miejsce, gdzie galaktyki mogły gromadzić informacje, jak również korzystać ze szczegółowej wiedzy i dzielić się nią.

Ostatecznie opracowano projekt Żyjącej Biblioteki. Wtedy doszło do utarczek, a Ziemia stała się miejscem konfliktów i podziałów. Pewni Bogowie Stwórcy, mający prawo robić to, czego tylko zapragnęli ? ponieważ Ziemia jest strefą wolnej woli ? przybyli i przejęli władzę. Bogowie Stwórcy najechali Ziemię około pół miliona lat temu ? w kategoriach historycznych były to czasy, które wy nazwalibyście początkiem cywilizacji ludzkiej. Według tego, czego naucza się was obecnie, był to początek cywilizacji. W rzeczywistości był to jedynie początek ostatniej fazy cywilizacji, fazy współczesnej ludzkości. Różne odmiany ludzkiego życia istniały już od milionów lat.