Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932
ZOO-BOTANICA 2014!

LOGO ZOO-BOTANICASerdecznie zapraszamy do odwiedzenia XIII edycji Wrocławskich Targów i Wystawy Zoologiczno- Botanicznej, która odbędzie się 3-5 października 2014 r. we wrocławskiej Hali Stulecia.

ZOO-BOOTANICA 2014 jest odpowiedzią na stale rosnący popyt na rynku zoologiczno-botanicznym. XIII edycja tej prestiżowej imprezy jest dowodem, iż wrocławskie Targi i Wystawy Zoo-Botaniczne wpisały się już na stałe w kalendarz najważniejszych imprez branżowych w kraju i za granicą. Ubiegłoroczna edycja ZOO-BOTANIKI zgromadziła około 200 wystawców z branży zoologicznej i botanicznej, a liczba odwiedzających przekroczyła 15,5 tysiąca.

Targi są doskonałą  okazją do nawiązania nowych, ciekawych kontaktów biznesowych i zapoznania się z rynkowymi nowościami, ofertą polskich oraz zagranicznych producentów. Stwarzają możliwość  do spotkań z  profesjonalistami branży zoologicznej i botanicznej: dystrybutorami, handlowcami, przedstawicielami  medycyny weterynaryjnej. Co roku pod jednym dachem coraz liczniej spotykają się profesjonaliści, właściciele i pracownicy hurtowni oraz sklepów zoologicznych, lekarze weterynarii oraz miłośnicy zwierząt małych i dużych: stowarzyszenia, media i klienci indywidualni.

ZOO-BOTANICA to okazja do poszerzenia swojej wiedzy. Przygotowujemy dla Państwa Strefę Wiedzy, bogaty program szkoleniowy, pakiet wykładów tematycznych przeznaczony  dla pracowników, właścicieli hurtowni oraz sklepów, a także dla pasjonatów.

Zgodnie z tradycją targów będą mieli Państwo okazję uczestniczyć w V Festiwalu Psa i Kota, w ramach którego zobaczą Państwo pokazy psów oraz kotów rasowych, pokazy groomingu, ratownictwa weterynaryjnego, posłuszeństwa i psich sztuczek. Nie zabraknie również wystaw: akwarystyczynej, terrarystycznej, „Proporczykowce i małe ryby”,  rasowych świnek morskich, szczurów rasowych i nierasowych oraz myszy rasowych i fretek. Każdy miłośnik fauny i flory znajdzie tutaj coś dla siebie.

Dodatkową atrakcją będą liczne konkursy, m.in. : VII Ogólnopolski Konkurs na Najciekawsze Akwarium Targów,  V Ogólnopolski Konkurs na Najciekawsze Terrarium Targów, II Ogólnopolski Konkurs na Najciekawsze Krewetkarium Targów, I Konkurs stylizacji egzotycznej pod nazwą Zoo-Exotica Show, a także konkursy dla odwiedzających.

Jednocześnie, jak co roku, przed Halą odbędzie się Wielki Kiermasz Ogrodniczy oraz Żywności Ekologicznej i Produktów Regionalnych. Z każdym rokiem kiermasze cieszą się szerokim zainteresowaniem wśród mieszkańców Wrocławia i okolic.  Kilkudziesięciu wystawców zaprezentuje swoją ofertę przed tysiącami odwiedzających z całego regionu.  Dodatkową zachętą jest to, iż wstęp na kiermasze jest NIEBILETOWANY!

Więcej informacji, listę atrakcji oraz zasady poszczególnych konkursów znajdą Państwo na naszej stronie: www.wigor-targi.com w zakładce Zoo-Botanica oraz Facebooku:  www.facebook.com/ZooBotanica.

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorem targów jest Agencja Reklamowa Wigor.

Reklamę targów zobaczysz TUTAJ >