Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932

Przedstawiamy dwie niezwykłe książki Doreen Virtue, dotąd znanej głównie z publikacji i nagrań o aniołach.

„Anielska Dieta” jest przewodnikiem dla osób, które chciałyby przejść na wegetarianizm, jeść zdrowo, zgodnie z naturą i dzięki temu zwiększyć zasoby energii oraz usprawnić swój rozwój duchowy.

Natomiast książka „Uzdrawianie duszy i ciała”, jest pozycją wyjątkową, ponieważ stanowi owoc wieloletniej praktyki psychoterapeutycznej, w trakcie której Dr. Virtue zajmowała się przypadkami zaburzeń żywieniowych, oraz ich związkiem z emocjonalnym bólem.

Doreen pracując jako psychoterapeutka i pomagając wielu osobom, zrozumiała, że to nie brak szczupłej sylwetki powoduje dyskomfort, lecz dyskomfort sprawia, że tyjemy. Stres, lęk, wstyd, brak poczucia bezpieczeństwa bądź niepokój, bardzo często pobudzają trudny do opanowania apetyt. Każdy z nas przeżył jakiś bolesny związek lub miał do czynienia z silnym stresem. Niektórzy doświadczyli szczególnych traum, takich jak molestowanie seksualne, lub stali się ofiarami przemocy fizycznej i psychicznej. Bez względu na źródło bólu, kiedy bardzo cierpimy zawsze szukamy sposobów, by poczuć się lepiej, i właśnie za pomocą jedzenia ludzie mogą tłumić problemy emocjonalne.

Książka „Uzdrawianie duszy i ciała” oferuje terapię, dzięki której ty także dowiesz się, w jaki sposób odkryć i przerwać niezdrowe połączenie pomiędzy emocjami, a jedzeniem. Kiedy psychicznie uwolnisz się od bolesnej przeszłości, nie będzie już potrzeby by skrywać niszczycielskie emocje pod osłoną zbędnego tłuszczu, zaś twój apetyt unormuje się i w naturalny sposób stracisz na wadze.

>>> Zobacz książki Doreen Virtue <<<