Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932
Sekret magii seksualnej (środa z serią #7)

Tajniki magii seksualnej przez stulecia zasnuwała mgła tajemnicy. Jedno jest pewne – towarzyszy nam ona od niepamiętnych czasów. Trudno jest jednoznacznie określić jej pochodzenie, jednakże wiadomo, że znaczna część magii seksualnej, którą znamy współcześnie, wywodzi się z dwóch różnych tradycji: dawnych północnoeuropejskich kultur, oddających cześć Ziemi, oraz bliskowschodnich szkół myśli. Pierwsza z nich ma wielu zwolenników wśród wiccan i pogan, natomiast o drugiej było szczególnie głośno w XIX i na początku XX wieku – ponieważ wychwalały ją znane stowarzyszenia okultystyczne.

Co by było, gdyby okazało się, że możesz mieć wszystko, czego zapragniesz? I że wcale nie musisz długo i ciężko pracować, aby przyciągnąć do swojego życia dobre rzeczy? Magowie na całym świecie od stuleci używają swojej energii seksualnej dla własnych korzyści. Jak pisze Skye Alexander, energia seksualna jest naturalna, łatwo dostępna i  przy tym niezwykle potężna. Jest przyrodzona każdemu człowiekowi i stanowi klucz do zdrowia, dobrobytu i szczęścia – w całkiem dosłownym sensie znajduje się ona w zasięgu twoich rąk. Przez wiele lat  dostęp do sekretów magii seksualnej mieli nieliczni. Współcześnie mogą one zostać wyjawione każdemu, kto zechce z  tej wiedzy skorzystać. Magia seksualna to nadzwyczaj efektywna metoda osiągania założonych celów. Służy do mobilizowania twórczej mocy swojej energii seksualnej i  wykorzystywania jej do osiągania pożądanych rezultatów.

Dlaczego magia seksualna jest skuteczna? Otóż, aby skutecznie uprawiać jakikolwiek rodzaj magii, potrzebujesz skoncentrowanego umysłu – a nic tak nie przykuwa uwagi jak seks (wywołuje on także odmienny stan świadomości).

Magię seksualną uprawia się zasadniczo w  tym samym celu, co każdy inny rodzaj magii: aby sprawić, że wydarzy się coś, czego pragniesz. Możesz na przykład chcieć poprawić swoje zdrowie, przyciągnąć pieniądze lub osiągnąć duchowe oświecenie. Dodanie energii seksualnej do zaklęcia magicznego potęguje jednak jego moc. To tak jakby zwiększyć liczbę oktanową benzyny.

Skye Alexander, Magia seksualna dla początkujących

W czym może ci pomóc magia seksualna? Ponieważ energia seksualna jest tak potężna, nadaje ona ideom oraz intencjom niezwykłą moc. Twórcza natura energii seksualnej umożliwia przenoszenie swoich myśli do świata fizycznego z niesamowitymi rezultatami. Naprawdę jesteśmy w stanie tworzyć rzeczywistość, która ci odpowiada, i przyciągnąć do siebie wszystko, czego zapragniemy.

Twórcza natura energii seksualnej sprawia, że idealnie nadaje się ona nie tylko do tworzenia dzieci, lecz dosłownie wszystkiego, czego zapragniesz (na przykład dobrobytu). Należy pamiętać, że energia seksualna jest energią życiową. Sprzyja wzrostowi i rozwojowi.

Skye Alexander w książce „Magia seksualna dla początkujących” podaje proste zaklęcie, które można rzucić za pomocą magii seksualnej, aby zwiększyć swój dochód:

Zamknij oczy i wyobraź sobie, że zasiewasz w doniczce monetę. Wypełnij ową doniczkę żyzną ziemią i nawodnij ją. Wyobraź sobie, że troskliwie opiekujesz się owym „ziarnem”. Po jakimś czasie zauważasz kiełek pieniężnej rośliny, który z każdym kolejnym dniem będzie się stawać coraz większy i bardziej okazały. na roślinie zaczną kwitnąć banknoty. Za każdym razem, gdy zerwiesz któryś z nich, na jego miejscu wyrośnie kolejny. następnie spróbuj utrzymać ten obraz w  umyśle podczas seksu (jakiegokolwiek seksu, nieważne, czy uprawiasz go z  partnerem czy w  samotności). Kiedy osiągniesz orgazm, uwolnij ów obraz, aby mógł zapuścić korzenie w matrycy. Zobacz, jak twoje seksualne fluidy kapią na roślinę i ją nawożą.

Magia seksualna łączy ciało i ducha. Budzi naszą wewnętrzną boskość i sprawia, że ponownie łączymy się ze Źródłem i odzyskujemy dawno zapomnianą wiedzę. Jak to robić? Sprawdź.