Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932
Objęliśmy patronatem satsang Sri Vasta!

Pierwsza wizyta Sri Vasta w Polsce!

Pełen radości, miłości i naturalnej mądrości wizjoner i mistyk Sri Vast zawita do Polski już 24 listopada. My – zainspirowani jego wykładami na temat poznania swojego potencjału, tworzenia życia pełnego miłości, pokoju i harmonii oraz odkrywania samego siebie na nowo – z ogromną przyjemnością objęliśmy patronat nad satsangiem!

Guruji Sri Vast ujawnia niepowtarzalne perspektywy, z których możemy obserwować w inny sposób nasze dzisiejsze życie na tej planecie. Czyni to, komunikując się bezpośrednio z boskim źródłem wewnątrz nas. Podczas satsangu ze Sri Vastem każdy znajdzie inspirację dla swoich życiowych pytań. Spotkanie ze Sri Vastem to cenne i niepowtarzalne momenty objawienia, jakich się doświadcza w obecności oświeconego mistrza. Człowiek doznaje transformacji, doświadczając jego obecności czy choćby słuchając, jak śpiewa, czy się śmieje.

Tym, którzy po raz pierwszy stykają się z naukami Guruji, należy się wyjaśnienie: Sri Vast niczego nie uczy. Nie uczy jogi, nie uczy medytacji. Nie przekazuje żadnych sadhan ani praktyk duchowych, wręcz zaleca zaprzestanie wszelkich praktyk, włącznie z praktykowaniem „według siebie samego”. Życie ma być przeżywane a nie praktykowane.

Zobacz, kim jest człowiek według Sri Vasta!

Spotkanie odbędzie się w Lublinie, 24.11.2013, o godz. 11:30, na auli Uniwersytety Medycznego w Lublinie,

WSTĘP WOLNY!

Więcej informacji można znaleźć na stronach internetowych: www.srivast.org www.srivast.pl.