Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932
Magiczne wahadełko

Magia wahadełka dla początkującychOTO KOLEJNA ODSŁONA MAGII – TWOJE WAHADEŁKO!

Czy coś tak zwyczajnego jak ciężarek na końcu sznureczka może mieć magiczne działanie?  To niesamowite, ale okazuje się, że tak!

Wahadełko to jeden z najlepszych sposobów na uwolnienie magii. Jest ono niezwykle prostym narzędziem: składa się właściwie tylko z dwóch części: ciężarka oraz sznureczka czy niteczki. Wydaje się, że to właśnie ta nieskomplikowana budowa wahadełka przyczynia się do tego, że uznaje się je za skuteczny przyrząd w działaniach magicznych. A przecież każdy doświadczony magik wie, że dzięki temu narzędziu uzyskać można takie informacje, których nie sposób zdobyć żadnymi innymi technikami. Co jest tego powodem?

Przyczyną takiego stanu rzeczy jest zdolność wahadełka do odczytywania wzorców energetycznych, które mieszczą się głęboko w ludzkiej podświadomości. Niezrozumiałe jest zatem, dlaczego ludzie tak rzadko korzystają z tego cudownego narzędzia. Gdy używa się go właściwie, może zdziałać cuda: otwierać wrota prowadzące do naszych ukrytych pragnień i myśli czy przenosić informacje z podświadomości do świadomości.

Używanie wahadełka nie jest jednak tak proste, jak to się niektórym wydaje. Wymaga poświęcenia wiele czasu i energii. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak posługiwać się tym skutecznym narzędziem, sięgnij po książkę Richarda Webstera, zatytułowaną Magia wahadełka dla początkujących. Dzięki magicznej mocy wahadełka dowiesz się, jak porozumieć się z podświadomością, zbadasz swoje przeszłe wcielenia, znajdziesz zagubione przedmioty, rozwiążesz wszystkie swoje problemy zdrowotne, a także wybierzesz odpowiedniego dla siebie partnera życiowego.

Poniższa książka dedykowana jest zarówno osobom, które dopiero zaczynają przygodę z używaniem wahadełka w praktykach magicznych, jak i tym bardziej zaawansowanym.

Wahadełko ma wiele różnych zastosowań. To, co mnie w nim fascynuje, to zadawanie mu pytań dotyczących mojego wczesnego dzieciństwa. Moje wahadełko jest w stanie powiedzieć mi o wielu rzeczach, o których już sam dawno zdążyłem zapomnieć. Dzięki niemu mogłem odkryć pierwsze wypowiedziane przeze mnie słowa, ile miałem miesięcy, gdy zacząłem chodzić, oraz mnóstwo innych informacji. Zadawanie tego rodzaju pytań cieszy, a przy okazji podnosi twoją wiarę w moc wahadełka za każdym razem, gdy zweryfikujesz jego odpowiedzi. 

(fragment z książki Magia wahadełka dla początkujących Richarda Webstera) 

Magia wahadełka dla początkujących

Już dziś rozwiń w sobie umiejętność odkrywania nieznanych światów!