Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932
Jak nauczyć się pewności siebie?

Codzienny stres oraz podświadomy lęk przed trudnościami w pracy, ludźmi i sytuacjami, z którymi nie zawsze sobie radzimy, sprawiają, że tracimy wiarę w to, że naszym przeznaczeniem jest szczęście.

Wewnętrzne poczucie bezpieczeństwa i wiarę w dobre intencje innych można jednak na nowo wypracować – nawet wtedy, gdy się je z jakiegoś powodu straciło. W książce „Wszechświat cię wpiera”
zapewnia o tym Gabrielle Bernstein, bestsellerowa autorka „New York Timesa” oraz duchowa guru młodego pokolenia. Autorka sama przeszła przez depresję oraz problem uzależnienia, ale dzięki
medytacji i zmianom w codziennym myśleniu stała się szczęśliwą i pewną siebie kobietą.

Jeśli czujesz, że w twoim życiu brakuje potęgi miłości, ta książka jest dla Ciebie.
– Tim Larison, ceniony recenzent książek dotyczących duchowości

MOŻESZ POCZUĆ WSPIERAJĄCĄ MOC WSZECHŚWIATA
Dzięki zawartym w książce lekcjom można zyskać pewność siebie przenoszącą góry i pogłębić relacje międzyludzkie. Gabrielle Bernstein, którą sama Oprah Winfrey okrzyknęła „światopoglądową liderką kolejnego pokolenia” udziela czytelnikowi praktycznych wskazówek: proponowane przez nią ćwiczenia dają poczucie wewnętrznego bezpieczeństwa, uczą, jak pozbyć się wewnętrznych blokad i potrzeby kontrolowania każdej sfery naszego życia.

MISJA
Moim powołaniem jest obudzenie tak wielu ludzi, jak tylko mogę. Chcę, aby dokonali niezwykłego zjednoczenia z wiarą i euforią. Dzięki tej więzi można dojść do jedynego słusznego celu: BYĆ MIŁOŚCIĄ I ROZPRZESTRZENIAĆ MIŁOŚĆ.

Nie chcę, aby te słowa były słodkimi frazesami, które ludzie będą wrzucać jako posty w mediach społecznościowych. Te słowa mają być naszą MISJĄ. Szczęście, bezpieczeństwo oraz pewność to podstawa naszego zobowiązania miłości.
Gabrielle Bernstein