Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932
Wyróżnienie jury dla „Zachcianek pod kontrolą” Doreen Virtue!

Najlepsza książka na zimę? Zachcianki pod kontrolą. Jak opanować pokusę jedzenia?, autorstwa Doreen Virtue. To wspaniały poradnik, dzięki któremu bez problemu pozbędziesz się nękających cię zachcianek żywieniowych. Dowiesz się, co oznacza twoja niepohamowana ochota m.in. na czekoladę, fast foody, chipsy czy lody i jakim typem emocjonalnego żarłoka jesteś. Odkryjesz prawdziwą przyczynę swoich zachcianek, która tkwi głęboko w sferze emocji i wynika z niezaspokojonych potrzeb, np. miłości, zabawy czy bezpieczeństwa. Jeśli więc chcesz uzdrowić swój apetyt i odzyskać kontrolę nad swoim ciałem i duszą, wystarczy, że sięgniesz do książki Doreen – niekwestionowanego autorytetu w dziedzinie żywienia i emocjonalnego głodu.

Autorka zachwyca swoim profesjonalizmem i znawstwem duszy ludzkiej. Stąd szacowne grono jury wortalu literackiego Granice.pl wyróżniło jej najnowszą książkę, pośród wielu ciekawych tytułów,  w konkursie „Najlepsza książka na zimę”.

Wręczenie prestiżowego dyplomu odbyło się 7 grudnia 2012 roku podczas Salonu Ciekawej Książki w Łodzi.

Warto skusić się do zajrzenia w karty tej pozycji, bo – parafrazując Carlosa Ruiza Zafona – książka ta jest lustrem: znajdziesz w niej to, co już masz w sobie. Swoją duszę.