Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932
Wiosenne Przebudzenie!

12 marca (środa) w Warszawie (Centrum konferencyjne As-Bud, Al. Jerozolimskie 44) masz możliwość uczestniczyć w wieczorze medytacyjnym, który poprowadzą Shirlie Roden i Tom de Winter. W trakcie tego unikalnego spotkania podniesiesz swoje wibracje oraz przygotujesz się duchowo i fizycznie do Wiosny, będącej początkiem zmian dla każdej Istoty na Ziemi.

 

Tom poprowadzi medytację o Wewnętrznym Odczuwaniu Wiosny, podczas której poczujesz równowagę i harmonię oraz zadbasz o swoje talenty i dary. Natomiast Shirlie zaśpiewa m.in. swoje najnowsze duchowe utwory Przebudzenie i Pieśń Harmonii. Poprowadzi także medytację z dźwiękiem nt. Obfitości i Kreatywności, w trakcie której zasiejesz w swoim sercu ziarno jako symbol Nowego w 2014 roku. 

imagesShirlie Roden (www.shirlieroden.com) to pochodząca z Wielkiej Brytanii duchowa nauczycielka, pieśniarka i terapeutka pracy z dźwiękiem o wysokich anielskich wibracjach. Propaguje autorską metodę rozwoju osobistego, prowadząc od wielu lat warsztaty oraz medytacje w Europie, a także w starożytnych świątyniach i piramidach w Egipcie. Zdobyła międzynarodowy rozgłos dzięki uzdrawiającym i relaksującym właściwościom własnego głosu, koncertom i inspirującym duchowym piosenkom, a także przepięknym medytacjom. Jest autorką książek Uzdrawianie Dźwiękiem, Głos Ciszy i słoweńskiej autobiografii Śpiewające Serce. Nagrała solowe płyty: Grateful, Angels of Sound, Endless Love, Raising your vibration, The Vanishing Lake i inne.

Shirlie uczy odkrywania niezwykłych właściwości własnego głosu, którego można używać do podnoszenia poziomu energii; uzdrawiania ciała fizycznego, relacji, emocji; podnoszenia stanu świadomości i do otwarcia serca na przepływ czystej bezwarunkowej miłości.

W dniach 12 – 24 marca 2014 w Warszawie Shirlie Roden poprowadzi medytacje, warsztaty, kąpiel w dźwięku i sesje indywidualne „Uzdrawiająca siła dźwięku”.

O szczegółach tych spotkań przeczytasz >>tutaj<<

 

Obejrzyj rozmowę z Shirlie Roden o uzdrawiającej mocy dźwięku

Spotkanie odbędzie się w Warszawie, w Auli znajdującej się na 12. piętrze Centrum konferencyjnego As-Bud, przy Al. Jerozolimskich 44 (stacja metra Centrum), bezpośrednio przy rondzie Dmowskiego i ul. Marszałkowskiej. Za Rotundą w wysokim biurowcu. Organizatorzy nie wymagają wcześniejszego potwierdzenia obecności – sala konferencyjna pomieści wszystkich zainteresowanych. 

 

 Wiosenne Duchowe Przebudzenie
Wieczór medytacyjny z Tomem de Winter i Shirlie Roden
12 marca (środa) w Warszawie, godz. 18.00 – 20.30.
Al. Jerozolimskie 44, piętro 12 (metro Centrum, za Rotundą)

Wstęp: 30 zł