Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932
Twoja Karta Życia – sprawdź!

Czy zdarzyło ci się myśleć o sobie inaczej, niż twierdzą to Twoi znajomi? Każdemu z nas się zdarzyło 🙂 A jaka jest PRAWDA? Bóg raczy wiedzieć albo… karty Tarota 🙂 Poznaj swoją Numerologiczną Wibrację Urodzenia w Wielkich Arkanach Tarota, a dowiesz się o swoich zaletach, wadach, powołaniu i celach życiowych.

Jak ją obliczyć? Sprawa jest prosta. Sumujesz cyfry z daty urodzenia i sprowadzasz do jednostki. Dla przykładu: urodziłeś się 1.09.1987 roku, więc 1+9+1+9+8+7 = 35 = 3+5 = 8. Wibracja twojego urodzenia to liczba 8, w kartach Tarota oznacza ją Arkan VIII Sprawiedliwość.

Proste? 🙂 To do dzieła. Sprawdź, co o Tobie mówią karty Tarota. Tutaj znajdziesz opis stworzony z myślą o Tobie 🙂

tarotI MAG: Jesteś twórczy i niezależny, urodzony optymista. Bez trudu pokonujesz życiowe przeszkody i osiągasz upragnione cele. Silnie oddziałujesz na innych, sprawiając wrażenie osoby kompetentnej i pewnej siebie, pragniesz jednak akceptacji otoczenia i nie znosisz krytyki, którą można Cię łatwo zranić. Pamiętaj, że możesz czerpać głęboką satysfakcję ze związków z ludźmi.

II ARCYKAPŁANKA: Dobroć, ciepło, serdeczność oraz wyrozumiałość – to Twoje zalety. Doskonały z ciebie mediator, jesteś łagodny i cierpliwy. Jednak jako że odznaczasz się ogromną intuicją, często nieświadomie manipulujesz ludźmi. Masz skłonność do zaniżania własnej wartości i pomniejszania swoich zasług. Pamiętaj o słuchaniu głosu swojej niezwykłej intuicji.

III CESARZOWA: Jesteś towarzyski, błyskotliwy, ciekawy świata, opiekuńczy. Chcesz się rozwijać i doskonalić, uwielbiasz toczyć godzinami dysputy. Czasami brakuje Ci wytrwałości w realizowaniu celów. Uważaj, by nie obnosić się pychą i wymądrzaniem się.

IV CESARZ: Jesteś zdyscyplinowany i silny, Urodzony z ciebie realista, w życiu kieruje się zdrowym rozsądkiem. Dążysz do celu, jesteś wytrwały. Zanim podejmiesz decyzje, wielokrotnie zastanowisz się nad konsekwencjami. Uważaj, aby trzeźwe spojrzenie nie uczyniło z Ciebie pozbawionego fantazji profesjonalisty.

V ARCYKAPŁAN: Interesują cię sprawy duchowe, mistyczne. Nie zrobisz nic przeciwko zasadom moralnym, masz ufność w głęboki sens istnienia i w ludzi. Starasz się zrozumieć i uczestniczyć we wszystkim, co Cię otacza, jednak bez emocjonalnego zaangażowania, zarówno jeśli chodzi o ludzi, jak i o sprawy. Broń swoich ideałów i swoich przekonań. Dawaj przykład swoim życiem, a kiedy trzeba, bądź wyrozumiały jako dobry nauczyciel.

VI KOCHANKOWIE: Jesteś altruistyczny i rodzinny, szlachetny i łagodny, zawsze można na ciebie liczyć. Posiadasz wyjątkowe zdolności do analitycznego i logicznego myślenia. Nazbyt przejmujesz się błahostkami, a nadmierną troskę o najbliższych często wyrażasz przez chorobliwą zazdrość i podejrzliwość. Z odwagą stawiaj czoła trudnym sytuacjom.

VII RYDWAN: Jesteś wyjątkowo bacznym obserwatorem. Bardziej interesują Cię sprawy ducha i myśli niż materialna strona życia. Nie brakuje ci ostrożności i powściągliwości, zahamowań i niechęci do okazywania emocji. A wszystko że łatwo cię zranić. Wolisz towarzystwo najbliższych przyjaciół niż wielu znajomych. Otwórz się na ludzi i zacznij cieszyć się życiem.

VIII SPRAWIEDLIWOŚĆ: Starasz się być zawsze sprawiedliwy, bezstronny, obiektywny i uczciwy. Posiadasz silną osobowość i zdecydowany charakter. Nie ufasz ludziom, twoje decyzje są oparte na własnych przemyśleniach i rzeczowej analizie. Uważaj, aby upór i zawziętość nie przesłoniły twojego rozsądku i obiektywności.

IX EREMITA: Cechuje Cię lotność umysłu i umiejętność znajdowania wyjścia z każdej sytuacji. Jesteś jak wolny ptak – trzeba ci dać wolną rękę, a zaczniesz przenosić góry. Masz niesamowity zmysł obserwacji, jednak często brak Ci poczucia rzeczywistości. Nie znosisz form przymusu czy poddaństwa. Masz dużą intuicję i sporo empatii, nigdy nie przechodzisz obojętnie obok bólu czy ludzkiej krzywdy. Spełnienie da Ci służenie innym, bycie dla nich oparciem i pomocą w rozwiązywaniu ich problemów.

Opracowano na podstawie artykułu z Magicznego Kalendarza CzaroMarownika 2015

kalendarz na 2015