Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932
Testy skojarzeń

O czym teraz marzysz? Do czego dążysz? Chcesz się wybrać w ekscytującą podróż do Malezji, a może założyć własną firmę? A teraz wyobraź sobie, że to marzenie się spełnia… ale w nieco innej formie – zamiast do Malezji jedziesz na Cypr, a własną działalność gospodarczą zastępuje awans na dyrektora jednego z oddziałów Twojej firmy. Czujesz się szczęśliwa i spełniona, choć tak naprawdę nie o tym marzyłaś… Czyżby?

Mając do dyspozycji takie narzędzie jak testy skojarzeń, możesz znacznie łatwiej i skuteczniej realizować własne cele i marzenia. Jakikolwiek cel życiowy przed sobą wyrysujesz, przeanalizuj go najpierw w każdym możliwym aspekcie – by dowiedzieć się, czy tak naprawdę marzysz o podróży do Malezji, czy po prostu pragniesz przeżyć jakąś przygodę, a może spróbować nowej, egzotycznej kuchni czy po prostu wyjechać na kilka dni gdzieś, gdzie jest ciepło i pięknie.

Uzdrawiajaca_moc_slow

W testach skojarzeń możesz układać pytania, które pomogą Ci w określeniu tego, co tak naprawdę myślisz o danym marzeniu lub celu. Oto przykładowe frazy, które możesz wykorzystać:

* Kiedy myślę o moim celu, to uważam, że…
* Realizacją mojego celu jest…
* Problemem w realizacji tego celu jest…
* Moim celem tak naprawdę jest…
* W związku z moim celem mam takie opory, jak…
* Kiedy osiągnę swój cel, będę się czuł…
* Swój cel mogę zrealizować tak, by…
* Mój cel chcę zrealizować dlatego, że…

Pytania możesz również układać tak, by odpowiadać na nie jedynie TAK lub NIE:

* Czy mój cel jest bezpieczny?
* Czy w pełni akceptuję swój cel?
* Czy dam sobie radę z realizacją mojego celu?
* Czy otwieram się już teraz na mój cel?
* Czy już teraz mogę osiągnąć swój cel?
* Czy czuję się swobodnie ze swoim celem?

Kiedy już udzielisz odpowiedzi na pytania z testu skojarzeń, będziesz wiedziała, jakie wzorce, poglądy i prawdziwe intencje tkwią w Twoim umyśle. Zdefiniujesz te niekorzystne, wymagające przepracowania – na przykład za pomocą afirmacji, a także dowiesz się jakie formuły dodać do afirmacji, modlitwy czy medytacji, by wspierać samą siebie w realizacji celu. Inaczej mówiąc – Twoje marzenia nabiorą konkretnego kształtu, zostaną nazwane, a przez to łatwiej będzie Ci je spełnić.

Testy skojarzeń możesz również stosować do uzdrawiania trudnych relacji z ludźmi, przepracowywania problemów osobistych i usuwania blokad psychicznych. Przykładowe testy skojarzeń pomagające zdefiniować rzeczy blokujące Ci drogę do szczęścia znajdziesz w książce Uzdrawiająca moc słów Wojciecha Usarzewicza.

Uzdrawiajaca_moc_slow