Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932

Poznaj historię i fakty, na których opiera się bestseller Dana Browna – „Zaginiony Symbol”. Sekretne stowarzyszenia, tradycje mistyczne, tajemne praktyki, ezoteryczne symbole, ukryte kody  i wiele innych…

Jaka prawda kryje się za tajemnymi praktykami, kodami i stowarzyszeniami , opisanymi przez Dana Browna w jego bestsellerze – „Zaginiony Symbol”?

Książka Johna Michaela Greera podaje skondensowaną dawkę wiedzy, będąc swoistą encyklopedią i nieoficjalnym uzupełniającym przewodnikiem po „Zaginionym Symbolu” Browna. „Tajemnice Zaginionego Symbolu” to nieodzowne źródło informacji dla fanów Browna, którzy chcą poznać fakty ukryte za fikcją literacką.

Autor odsłania przed czytelnikiem prawdę o masonerii – głównym temacie w powieści Dana Browna – odnosząc się do rytuałów, świątyń i niesławnych członków jak legendarny Albert Pike. Ujawnia także fakty dotyczące Różokrzyżowców, Klucza Salomona i starożytnych tajemnych praktyk oraz obrzędów.

Droga wiedzie od alchemii do ezoterycznych symboli. „Tajemnice Zaginionego Symbolu” odkrywają zapomnianą historię ezoterycznej tradycji, która ukształtowała i nadal oddziałuje na współczesny świat.

Informacje o książce:
Autor:
John Michael Greer
Ilość stron:
184
Oprawa:
miękka
Format:
A5
ISBN:
978-83-922229-6-5
Cena: 24,90 zł