Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932
Światowy Dzień Walki z Rakiem

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Walki z Rakiem, który w tym roku odbywa się pod hasłem „Not beyond us” („Dotyczy to nas wszystkich”).

Jak podaje Polska Koalicja Pacjentów Onkologicznych, misją tegorocznej edycji jest poszerzanie wiedzy w zakresie zapobiegania, wczesnego wykrywania i leczenia nowotworów, a także holistycznego podejścia do opieki nad pacjentem onkologicznym.

terapia gersona

Jednym z istotnych kwestii poruszanych w tym roku jest zagadnienie zdrowego stylu życia osób chorujących na nowotwór. Z tej okazji przypominamy Wam o genialnej Terapii Gersona – opracowanej już w 1928 roku kuracji, która pomogła tysiącom pacjentów wyleczyć raka. Dr Gerson oparł swoją terapię na zdrowym stylu życia, zmianie nawyków żywieniowych i skutecznym oczyszczeniu organizmu z rakotwórczych toksyn. Dziś, niemal sto lat później, środowisko medyczne zaczyna dostrzegać wagę odpowiedniej diety i wpływ jakości spożywanego jedzenia na stan pacjentów. Włączając się w obchody Światowego Dnia Walki z Rakiem przedstawiamy Wam poruszająca historię Carli, która dzięki genialnej Terapii Gersona pokonała raka kości.

 

Historia Carli Shuford, która dzięki Terapii Gersona pokonała raka kości

W 1958 roku, u mającej 15 lat Carli Shuford zdiagnozowano mięsaka, z przerzutami do węzłów chłonnych. Kostniakomięsak jest drugim najbardziej powszechnym typem pierwotnego raka kości, który zwykle rozwija się w ramieniu lub nodze. Najczęściej diagnozuje się go u dzieci i młodzieży.
Lekarze Carli opowiedzieli się za radykalnym zabiegiem amputacji nogi na biodrze oraz naświetlaniem. Mimo przeprowadzonej operacji, pacjentka otrzymała ponure prognozy: lekarze prognozowali, że zostało jej sześć miesięcy życia.

Cud Terapii Gersona

Wtedy właśnie zdesperowana matka Carli, napisała do dr Gersona, prosząc o instrukcje, jak mogłaby pomóc swojej córce. Gerson był wówczas zdania, że w tak ciężkich przypadkach konieczny jest pobyt w klinice Gersona i przeprowadzenie terapii na miejscu, ale determinacja pani Shuford i obietnica systematyczności stosowania terapii w domu przekonały doktora. Rodzina Carli przez pięć lat sumiennie stosowała się do wytycznych doktora. Pan Shuford, który był rolnikiem, już od jakiegoś czasu nie używał do uprawy roślin pestycydów, ale szybko okazało się, że zbierane przez niego plony nie są wystarczające. Poprosił zatem o pomoc okolicznych rolników, którzy w swoich ogrodach wydzielili specjalne poletka z organicznie uprawianymi warzywami dla Carli. Dzięki współpracy sąsiadów, rodzina miała stały dostęp do ekologicznych produktów podczas całego czasu terapii.

Dzięki zaangażowaniu jej rodziców, pomocy sąsiadów i dokłądnemu przestrzeganiu terapii Gersona, Carla przedłużyła swoje życie o… 56 lat! Obecnie jest energiczną 71-latką i nadal jest na ściśle organicznej diecie, uwielbia pływać i jest aktywnym członkiem lokalnej społeczności promującej żywność ekologiczną w Chapdel Hill w północnej Karolinie.

Przypominamy, że do 06.02.2015 r. książkę Cud Terapii Gersona opisującą program leczenia raka i innych chorób przewlekłych możecie kupić z 30%rabatem.

Cud Terapii Gersona