Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932

Prawo Przyciągania to uniwersalna zasada Wszechświata, której działaniu poddani są wszyscy ludzie. Codziennie doświadczasz jego przejawów w swoim życiu: w domu, w pracy, na ulicy, w kontaktach z rodziną i przyjaciółmi. Dzieje się tak dlatego, że Prawo Przyciągania odpowiada na każdą twoją myśl,  każde słowo i każde pragnienie. Działa zawsze!

Jeśli słyszałeś już o Prawie Przyciągania, ale nie wiesz, jak wykorzystać jego potęgę do realizacji swoich celów i marzeń, ta książka posłuży ci niezbędną pomocą. „Sekret Prawa Przyciągania” przeprowadzi cię krok po kroku przez wszystkie etapy nauki o Prawie Przyciągania.

Ten prosty i przystępny przewodnik zawiera mnóstwo praktycznych rad, ćwiczeń i narzędzi, które w twoich rękach zamienią się w mechanizmy do spełniania pragnień. Poznasz wiele przykładów z życia zwykłych ludzi, którzy borykając się z problemami, używali Prawa Przyciągania. Ich rezultaty okazały się zdumiewająco dobre. Twoje mogą być jeszcze lepsze!

Wystarczy, że uwierzysz i zaczniesz działać zgodnie z Prawem Przyciągania. Ta książka daje ci klucz do magicznych drzwi – otwórz je i przyciągnij wszystko, co chcesz!

Zacznij używać Prawa Przyciągania, aby:
– przestać przyciągać rzeczy, których nie chcesz,
– zwiększyć swój dobrobyt,
– znaleźć idealnego partnera,
– znaleźć idealną pracę,
– określić cele i strategie działania.

Patronat medialny:

Informacje o książce:
Autor:
Michael J. Losier
Podtytuł:
Nauka o tym, jak przyciągać więcej rzeczy, których chcesz, a mniej, których nie chcesz
Ilość stron:
150
Oprawa:
twarda
Format:
A5
ISBN:
978-83-62476-30-5
Cena: 32,90 zł