Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932
Prezenty na Święta? Książki Vivante!

Pamiętajcie, że w czasie Świąt najważniejsze są takie rzeczy jak bycie ze swoimi bliskimi, relaks, miłość i …prezenty! O ile o większość z tych rzeczy powinniście zadbać sami, możemy pomóc Wam w sprawieniu świątecznych upominków. Oto kilka propozycji:


  1. Dla mamy / siostry /cioci / żony / przyjaciółki

naturalne_kosmetyki_front_3d1

Nie twierdzimy oczywiście, że z tego pięknego poradnika nie mogą skorzystać również panowie… Jednakże pod choinką z pewnością chciałyby go znaleźć przede wszystkim kobiety. Nie dość, że można w nim znaleźć ciekawe i zdrowe przepisy na domowe kosmetyki, to w dodatku książka pięknie prezentuje się na półce.

2. Dla taty / brata / męża

zsokowani-3d

Soki to jeden z najpyszniejszych i najprostszych sposobów na zdrowie. Dlatego warto podarować bliskim książkę, która będzie ich nieustannie motywowała do działania. 🙂 „Zsokowani” to 100 przepisów na pyszne i odżywcze bomby witaminowe, czyli soki, smoothie i zielone koktajle. Jednym słowem – pycha podarunek!

3. Dla przyszłych i świeżo upieczonych rodziców

mamo-chce-kupe_3d_v04

Cóż… Przed przyszłymi rodzicami wiele potężnych wyzwań. W części z nich staramy się pomagać. Np. takie posadzenie malucha na nocnik – nie zawsze idzie gładko i zgodnie z planem. I wtedy może warto posłuchać kogoś z wieloletnim doświadczeniem, kogoś, kto posadził na nocniki tysiące dziecięcych pup. Dlatego proponujemy pod choinkę położyć niezastąpiony w odpieluchowywaniu poradnik. Rady Jamie Glowacki działają cuda.

4. Dla babci i dziadka

szczesliwe_jelita_front_300dpi

Na Święta wszyscy życzymy sobie zdrowia i szczęścia… Nie ma więc lepszego prezentu niż kompendium wiedzy na temat najprostszej (chociaż bardzo pozwijanej…) i najskuteczniejszej drogi do szczęścia. Szczęście bowiem zaczyna się z jelitach, a my zdecydowanie za rzadko o tym pamiętamy. Ta wiedza przyda się nam wszystkim, ale dziadkowie zdecydowanie częściej pragną zgłębiać tajemnice wszelkich chorób…