Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932
Niech się spełni!

Co czujesz wpatrując się w płomień świecy? Czy ciebie też wpatrywanie się w ogień przenosi w inne miejsca, inne światy? Większość z nas palące się świece kojarzy z ciepłem, spokojem i bezpieczeństwem. Stary obyczaj mówi, że dla bezpieczeństwa i ochrony przed piorunami podczas burzy, należy w oknie postawić zapaloną świecę. Świece są też używane przy okazji wszelkich ceremonii świątecznych, w każdej praktycznie religii. Płomienie świecy mają wyciszyć emocje i pomóc skupić myśli na tym, co naprawdę istotne.

Tajniki_magii świec

Ogień wprowadza nas w niezwykły stan. Od zawsze towarzyszył magicznym rytuałom – rozświetlając mrok i wydobywając demoniczne cienie. Energia żywiołu ognia jest dostępna dla każdego z nas – musisz tylko wiedzieć, jak z niej czerpać i wzmacniać jej działanie. Poznając tajniki magii świec, możesz wzmacniać swoje życzenia, marzenia i osiągać wyznaczone cele – korzystając z mocy ognia.

Zastanawiasz się, jak to możliwe? Przypomnij sobie, kiedy ostatnio brałeś udział w przyjęciu urodzinowym. W kulminacyjnym momencie pojawia się tort, a na nim świeczki, które solenizant ma za zadanie zdmuchnąć – a wcześniej, pomyśleć życzenie. Ten niewinny zwyczaj zawiera w sobie wszystkie podstawowe elementy magii świec:

*SKONCENTROWANIE SIĘ NA PŁOMIENIU   *WIZUALIZACJA INTENCJI    *CHĘĆ, BY SIĘ SPEŁNIŁA

 …kiedy połączymy potencjał energetyczny świecy z energią naszego ducha i umysłu, wytworzymy siłę wpływającą na ocean energetyczny, w którym jesteśmy zanurzeni, na Wszechświat, otoczenie, innych ludzi – zgodnie z naszym życzeniem.

Tajniki_magii świec

Co jeszcze można zrobić, by zwiększyć prawdopodobieństwo urzeczywistnienia się intencji? Oto kilka sposobów na energetyzowanie świec do rytuałów:

 1. Wybierz pasujące do charakteru intencji kolor i kształt świecy (omówienie wibracji kolorów i kształtów znajdziesz w książce Tajniki magii świec Bereniki Tern).

2. Po zapaleniu, weź świecę w obie dłonie lub dłoń dominującą i wizualizuj swoją intencję: ładujesz ją w ten sposób swoją osobistą energią.

3. Natrzyj świecę olejem (dobierając wibracje odpowiadające intencji, którą chcesz spełnić), którym później natrzesz też odpowiednie czakry na swoim ciele.

4. W ogniu świecy spal odpowiednie rośliny lub obtocz w ziołach wybraną świecę, którą później zapalisz.

5. Skorzystaj z mocy kamieni szlachetnych, kładąc je wokół świecy.

6. Wyryj na świecy swoje życzenie lub zapisz je na kartce, którą zanurzysz w wosku, obwiążesz wokół świecy lub położysz pod nią.

Ważne jest, byś przy każdym z tych rytuałów skupiał swoje myśli na intencji i prosił wyższe moce (Kosmos, Wszechświat, bóstwa, żywioły, duchy) o to, by wspierały cię swą energią.

Tajniki_magii świec

Magię świec możesz wykorzystywać zarówno do rytuałów magii finansowej – zapewniając sobie powodzenie w interesach, w planowanej rozmowie kwalifikacyjnej czy zawieranej właśnie transakcji handlowej; magii ochronnej – odpędzając od siebie negatywne wibracje nieżyczliwych ci osób; a także magii miłosnej – przyciągając do siebie wymarzonego partnera lub wzmacniając nowy związek. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak dobierać odpowiednie kolory, kształty świec i atrybuty do rytuałów, zajrzyj do książki Bereniki Tern Tajniki magii świec.

tajniki magii świec