Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932
Nie bój się marzyć

pobraneDziś chciałam Ci przedstawić jakiś konkretny rytuał z niezwykłej książki Brandy Williams „MAGICZNE PRAKTYKI I RYTUAŁY”. Już zabierałam się do nakreślania jednego z nich, gdy uświadomiłam sobie, że wiele z tych rytuałów koncentruje się na tym, by w krótkim czasie przynieść ci upragnione rezultaty. I zastanowiła mnie jedna kwestia: Czy ty wiesz, czego pragniesz? Czego chcesz od życia, żeby poczuć się tak naprawdę, NAPRAWDĘ szczęśliwy? Czy jest coś takiego?

Skup się na swoich marzeniach. Zapomnij o tym, co jest prak­tyczne, czego mógłbyś w swoim mniemaniu dokonać, na co cię stać, co zaakceptowaliby twoi rodzice albo czego pragnąłeś od ży­cia, kiedy miałeś pięć lat.
Gdybyś za skinieniem magicznej różdż­ki mógł dostać wszystko, czego tylko zapragniesz, co by to było? Gdzie byś mieszkał? Jaką pracę byś wykonywał? Z kim byś się przy­jaźnił? Jakie przygody by ci się przytrafiały?

Nigdy nie dostaniesz tego, czego pragniesz, jeżeli nie wiesz, czego pragniesz 🙂 Na nic więc zdadzą się wszystkie rytuały, które odprawisz. Najważniejsza jest intencja, poznanie swoich pragnień i potrzeb. Ktoś mógłby mi zarzucić, że przecież los czasem decyduje za nas i niekiedy odprawia się rytuały za ogólną pomyślność.

To prawda, ale prawdą jest też, że:

Kiedy bę­dziesz rozmyślał o tym, co chciałbyś zrobić, łatwiej będzie ci do­strzec, co cię przed tym powstrzymuje, i co powinieneś zrobić, aby wcielić swoje plany w życie.  Raz na jakiś czas, kiedy będziesz miał okazję pomyśleć jakieś życzenie – na przykład kiedy zobaczysz na niebie spadającą gwiazdę – życz sobie realizacji swoich najbardziej szalonych marzeń.

A wtedy sięgnij do książki „MAGICZNE PRAKTYKI I RYTUAŁY i zrób wszystko, by być szczęśliwym 😉

Magiczne_praktyki_i_rytuały_dla_poczatkujacych-3d