Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932
Naturalna moc hipnozy

Już jutro Walentynki, a ty nadal wzdychasz do nieosiągalnego partnera albo czekasz aż twój wieloletni narzeczony padnie na kolana i zada wreszcie to banalne pytanie? A gdyby tak zahipnotyzować delikwenta i w hipnotycznym transie podsunąć mu oczekiwany scenariusz oświadczyn? Brzmi bajecznie? Właściwie to nie. I na całe szczęście – nasze i jego – hipnoza nie działa w sposób, w jaki jest to przedstawiane w filmach.

hip2

 Po pierwsze i najważniejsze:

 Podczas transu hipnotycznego nie jesteś w stanie zrobić niczego, czego nie zrobiłbyś, będąc świadomym!

Hipnoza nie jest kuglarską sztuczką wyłączającą twój umysł w niewytłumaczalny sposób – to raczej sposób na takie jego zrelaksowanie, by umożliwić mu wejście w głębszy stan świadomości. Twoich myśli nie zakłócają wtedy zewnętrzne bodźce i możesz skupić się na konkretnym celu, który chcesz zrealizować.

Możesz w ten sposób walczyć z nałogami, lękami i fobiami, czy też szkodliwymi, niezdrowymi nawykami, z którymi nie mogłeś sobie poradzić do tej pory w żaden sposób.

Może codziennie tuż przed snem masz ataki niepohamowanego głodu? Batonik, czekoladka, kromka chleba z Nutellą… lub, o zgrozo, ociekający sosem majonezowym hamburger z pobliskiej burgerowni lub kawałek (bądźmy szczerzy – połowa) pysznej pizzy? A teraz pomyśl, czy gdyby ta przekąska miała zapach samochodowych spalin, to nadal miałbyś/miałabyś na nią ochotę? Możesz zaprogramować swój umysł tak, by zamiast aromatu zapieczonego sera lub słodkiej czekolady czuł zapach, który jest dla ciebie nieprzyjemny – wystarczy, że zastosujesz proste metody, opisane w książce Hipnoza dla początkujących.

hip1

Tak, to kolejna rewelacyjna wiadomość – możesz sam siebie zahipnotyzować. Doświadczony hipnoterapeuta, opracował gotowe scenariusze sesji hipnozy, które możesz nagrywać i odtwarzać w dowolnym momencie. Możesz je modyfikować zależnie od indywidualnych potrzeb i stosować zarówno do hipnotyzowania innych, jak i siebie.

Twój podświadomy umysł jest niczym posłuszny sługa. Zrobi, co mu się każe. Podświadomość nie rozumuje – po prostu działa. Jeśli we własnym umyśle nie stworzysz swojej własnej dobrej samooceny i jeśli będziesz pozwalać innym wpajać twojemu umysłowi, że nie jesteś wartościową osobą, to rzeczywiście staniesz się mało wartościową osobą.

Tę prostą zależność możesz obserwować w swoim codziennym życiu – jeśli bardzo czegoś pragniesz i wciąż o tym myślisz, podświadomie dążysz do zaspokojenia tej potrzeby, a twoje działania zbliżają cię ku temu. Wykorzystaj tę siłę umysłu i zacznij kształtować rzeczywistość taką, jaką chciałbyś ją widzieć.

Żeby pokazać ci, jak proste i czytelne są procedury hipnotyczne, przedstawione w książce Hipnoza dla początkujących, prezentujemy tekst sugestii wzmacniającej pewność siebie.

Będziesz myśleć tylko o teraźniejszości i przyszłości.
Osiągnięcie sukcesu i szczęścia, których pragniesz i na które zasługujesz, będzie dla ciebie tak proste! Jesteś wytworem swoich wzorców myślowych. Myśl o sukcesie, a osiągniesz sukces. Myśl o pięknie, a będziesz piękna. Myśl o sile, a będziesz silna. Myśl pozytywnie i konstruktywnie, a twoje życie stanie się pozytywnym i budującym doświadczeniem. To twój nowy wizerunek… nowa ty… coraz silniejsza z każdym dniem.
Uczysz się teraz całkowitej kontroli nad każdym aspektem swojego życia. Będziesz zawsze odprężona, spokojna i będziesz mieć wszystko pod kontrolą. Nie pozwolisz już nigdy innym ludziom mieć kontroli nad tobą. To ty masz kontrolę.

Jesteś piękna, inteligentna i wartościowa. Od teraz z każdym dniem będziesz coraz bardziej stawać się osobą, jaką naprawdę chcesz być. Będziesz pewna siebie, odprężona, zrównoważona, czarująca, pełna optymizmu i niewzruszona w swoim postanowieniu, że będziesz robić to, czego pragniesz dla własnego szczęścia.

Nigdy więcej nie będziesz niewolnikiem czegokolwiek, żadnej osoby ani żadnego zajęcia. Sama o sobie decydujesz i masz całkowitą kontrolę.

Praktykowanie hipnozy może też ułatwić zmierzenie się z problemami, których do tej pory nie mogłeś pokonać. Będziesz w stanie bardzo szybko uwolnić się od stresu, rzucić nałogi, schudnąć, przyspieszyć uzdrowienie ciała, zwalczyć fobie, ale też wzmocnić pewność siebie i rozwinąć kreatywność. Poszukując źródeł swoich problemów możesz też sięgnąć do głębszych pokładów świadomości i odkryć swoje poprzednie wcielenia.

Sięgnij do głębszych poziomów świadomości, dzięki podręcznikowi Hipnoza dla początkujących Williama W. Hewitta.

Hipnoza