Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932
Mmm… pycha!

Spotkaniom towarzyskim w Twoim domu towarzyszą apetyczne pomlaskiwania, a znajomi i rodzina niecierpliwie wyczekują kolejnych potraw, które stawiasz na stole? Gotowanie na pewno jest twoją pasją – pora rzucić nudną pracę i zająć się tym, co robisz najlepiej. Do garów i pisania biznesplanu, marsz!

Ugotuj swoj biznes   Właściwie, nie musisz wcale umieć gotować, żeby odnieść sukces w branży spożywczej czy kulinarnej. Keith Belling, pomysłodawca zdrowych chipsów Popchips po prostu kochał chipsy miłością bezwarunkową, ale… wstydził się tego, że je tak niezdrową przekąskę codziennie. Z tej zupełnie egoistycznej i podszytej wstydem potrzeby zrodziła się rozpoznawalna na całym świecie marka wyjątkowej przekąski: chipsów ziemniaczanych, do których wytwarzania została przystosowana metoda wytwarzania popcornu poprzez „pękanie” ziaren kukurydzy. Dziś te zdrowe chrupki Keith pałaszuje z dumą, a reklamują je takie sławy, jak Ashton Kutcher czy Katy Perry.

Sposoby, które wykorzystywał Keith i inni przedsiębiorcy – opisani w Ugotuj swój biznes Rachel Hofstetter – są jednak na tyle uniwersalne, że przydadzą się każdemu, kto chciałby przekuć swoją pasję w biznes. Jak niskim kosztem przeprowadzić skuteczną kampanię reklamową? Jak rozwijać firmę, nie mając dużego kapitału początkowego? Jak rozwiązać problem braku funduszy na wynajęcie lokalu spełniającego normy higieniczne? Gdzie i jak lokować swój produkt, by zostać zauważonym na rynku?

 

Odpowiedzi szukaj w inspirującej i pobudzającej kubki smakowe książce Ugotuj swój biznes, autorstwa Rachel Hofstetter. Ugotuj swoj biznes