Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932

Magija-enochianska---front-72dpi--Magija enochiańska, czyli system magiczny, który opiera się na przekazach od aniołów, spisany przez elżbietańskiego maga Johna Dee i jego współpracownika, medium Edwarda Kelleya – została rozpropagowana przez Aleistera Crowleya i jego Hermetyczny Zakon Złotego Brzasku.

Oto publikacja, która wprowadza w arkana tego systemu i porządkuje wiedzę o nim, na dodatek opierając się wyłącznie na oryginalnych manuskryptach. Książka prezentuje bardzo obszerny materiał, wzbogacony kilkudziesięcioma ilustracjami, a wszystko przekazane w bardzo przystępny sposób, co jest zasługą autora – Lon Milo DuQuette’a, który znany jest z lekkości języka i umiejętności przekazywania wiedzy. Dzięki temu ta publikacja to harmonijne połączenie klasycznej naukowości, praktycznych instrukcji magicznych i anegdo-
tycznych opowieści.

Z książki dowiesz się między innymi: jakie były okoliczności powstania magiji enochiańskiej, czym jest księga Soyga czy anielski alfabet, czym są i jak pracować z Lamenem, Świętym Stołem czy Chorągwiami Wszechświata. Oprócz odpowiedniej podstawy teoretycznej, publikacja dostarcza także narzędzi do skutecznego rozpoczęcia życiowej przygody.

To przystępny, interesujący, osobisty jednak przede wszystkim praktyczny podręcznik do magiji enochiańskiej i doskonały przewodnik po labiryncie tego systemu.

Przewidywany termin premiery: 30 września 2013

 <<PRZECZYTAJ FRAGMENT>>

Autor: Lon Milo DuQuette
Ilość stron: 344
Oprawa: twarda
Format: A5
ISBN: 978-83-63965-00-6
Cena: 49,90 zł z VAT