Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932
Kartki z kalendarza…

Nie cofniesz czasu, doklejając wyrwaną i wygrzebaną z kosza, wymiętą kartkę z kalendarza… ani go nie przyspieszysz, wyrywając ich kilka… Możesz natomiast sprawić, że Twój rok będzie tak wspaniały i wyjątkowy, że nie będziesz chciał niszczyć swojego kalendarza, a wręcz przeciwnie. Zechcesz zatrzymać czas, a i wyda Ci się, że ten czas płynie jakby inaczej.

—————

Sekret tkwi, by na kartach swojego kalendarza odkryć przepis na szczęście. To właśnie zapewni Ci Twój Magiczny Kalendarz – CzaroMarownik 2014!

kalendarz na 2014To coś więcej niż zwykły kalendarz. To twój MAGICZNY KALENDARZ księżycowy, dzięki któremu zaczniesz patrzeć na swoje życie poprzez odwołania do wielokrotności faz Księżyca – w końcu zrozumiesz, że ma on na Ciebie tak wielki wpływ, że od ilości jego światła może zależeć nawet Twój sukces! CzaroMarownik to tak naprawdę papierowa wskazówka, jak żyć, by być szczęśliwym. Znaleźć w nim można szczegółowy horoskop na cały rok z poradami astrologicznymi w dziedzinach: życia prywatnego, kariery i pieniędzy, miłości i zdrowia, a także proste do wykonania rytuały, dzięki którym poczujesz się spełniony w miłości, rozbudzisz w swoim związku namiętność, zaczniesz lepiej sypiać czy uwolnisz się od problemów. Ale to nie wszystko. CzaroMarownik zdradzi Ci także tajniki uzdrawiającego masażu i to takiego, który samodzielnie możesz zrobić w zaciszu własnego pokoju, a i nie potrwa on dłużej niż 15 minut! Satysfakcja gwarantowana. Szczególnie, jeśli zastosujesz się także do innych wskazówek, jak dbać o ciało, w tym do porad na samodzielne wykonanie kosmetyków na bazie oleju kokosowego, wskazówek dietetycznych czy przepisów na zdrowe, pyszne dania według kuchni Pięciu Przemian.

Nie sposób powiedzieć o wszystkim, co znajdziesz w CzaroMarowniku 2014 (a i o wszystkim mówić trzeba, bo w środku czeka na Ciebie magiczna niespodzianka). Wspomnimy tylko, że zawiera on również porady z takich dziedzin, jak: magia ochronna, magia finansowa, praca z aurą, projekcja astralna, medycyna XXI wieku, naturalne metody uzdrawiania i wiele innych! Każdy znajdzie coś dla siebie.

Gdy już CzaroMarownik trafi w Twoje ręce, usiądź na chwilę w ciszy, skup się i zrelaksuj. Otwórz wówczas kartkę z kalendarza na poradach joginów i buddystów. Wczytaj się i zastanów: Czy widziałeś kiedykolwiek nieszczęśliwego buddystę? 🙂

Więcej informacji o CzaroMarowniku: www.CzaroMarownik.pl.
Odwiedź także fanpage’a CzaroMarownika: https://www.facebook.com/CzaroMarownik?ref=hl

Zainspiruj się i przeżyj ten rok inaczej 🙂

kalendarz na 2014