Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932

Jeśli chcesz zmienić swoje życie i zacząć realizować marzenia, koniecznie przeczytaj tę książkę. Otrzymasz receptę, dzięki której spojrzysz na siebie z zupełnie innej perspektywy i zapragniesz wreszcie działać.

Huna jest starożytnym systemem nauki i wiedzy, który powstał i rozwijał się na Wyspach Hawajskich. Pomimo tego, że już dużo czasu upłynęło od momentu skrystalizowania się tej filozofii, jej wszystkie założenia nadają się do zastosowania we współczesnej praktyce. Na tym polega podstawowe bogactwo i wartość Huny.

Dzięki tej filozofii każdy z nas ma niepowtarzalną okazję przypomnieć sobie, że drzemie w nas nieposkromiona siła twórcza. Książka wskazuje metody postępowania, aby zrobić z niej użytek dla stworzenia lepszego i szczęśliwszego życia.

Huna uczy, jak przez zmianę sposobu myślenia i nastawienia, zmienić swoje życie i zacząć robić coś dla siebie, a tym samym zyskać silne poczucie, że ma się wpływ na jego kształtowanie i rzeczy, które nam się przydarzają.

Gdy poznamy  wszystkie zasady Huny i będziemy wiedzieli, do czego one służą,  łatwo dostrzeżemy, że te siedem stopni jest swoistym szlakiem, w którym nie można ominąć żadnego elementu. Dopiero  zrozumienie i posługiwanie się każdą z zasad może przynieść nam zgłębienie tej pradawnej wiedzy i przełożenie jej do współczesnego życia.

<<PRZECZYTAJ FRAGMENT>>

Patronat medialny:

 

Informacje o książce:
Autor:
Serge Kahili King
Podtytuł:
Starożytny hawajski sekret. Praktyka w XXI w.
Ilość stro
n: 248
Oprawa: miękka
Format:
A5
ISBN:
978-83-922229-4-1
Cena: 29,90 zł