Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932
Czy będziesz mieć dzieci?

Poczęcie dziecka jest zarówno związkiem duchowym, jak i cielesnym. Potencjalni rodzice ofiarowują się nie tylko fizycznie, ale także poświęcają część swojej siły życiowej, zwanej kundalini.

– pisze Walter Makichen w „Dziecięcych duszach”.

Dziecięce dusze

Być może właśnie zastanawiasz się, czy pisane jest ci zostać rodzicem. Czy potrzebujesz sprowadzić na świat dziecko, żeby czuć się spełnionym człowiekiem? Czy będziesz dobrym rodzicem, czy uda ci się zbudować z potencjalnym dzieckiem pozytywną więź i wychować je na dobrego człowieka? A może w głębi duszy czujesz, że rodzicielstwo nie jest ci pisane, a twoja rodzina wciąż wyczekuje, kiedy będziesz trzymać w ramionach różowiutkiego bobasa?

A może wręcz przeciwnie – wraz z partnerem czujecie ogromne pragnienie zostania rodzicami, ale nie udaje się go spełnić. Lekarze zapewniają, że fizycznie oboje jesteście zdrowi, a mimo to wciąż nie udaje ci się zajść w ciążę.

Czasami w takich przypadkach mówi się, że istnieje jakaś blokada psychiczna, że trzeba się rozluźnić, odstresować, zapalić świeczki, wypić lampkę czerwonego wina i zapłodnienie gwarantowane. Jeśli dłuższy czas starasz się zajść w ciążę, wiesz, że nie jest to takie proste.

Walter Makichen widzi te sytuacje nieco inaczej – doradza, by sięgnąć głębiej i skomunikować się z duszą twojego nienarodzonego jeszcze dziecka. Dziecięca dusza nie powstaje z próżni w momencie narodzin – przebywa w królestwie dusz i czeka, aż będziesz gotowy, by połączyć ją z jej cielesnym przeznaczeniem. Autor książki „Dziecięce dusze” posiada niezwykłą umiejętność dostrzegania aury duszy, a także porozumiewania się z duszami nienarodzonych jeszcze dzieci. Podczas swojej ponad dwudziestoletniej praktyki pomógł wielu parom bezskutecznie starającym się o potomstwo – kontaktując się z duszami ich przyszłych dzieci lub pozwalając zdjąć blokady psychiczne przyszłych rodziców, a czasami wskazując dziecko, które przeznaczone im było zaadoptować.

Opisane w książce historie tych wyjątkowych rodzin, przekonują, że żyjemy w świecie wzajemnych połączeń świata ducha i materii, które splatają się w harmonijną całość.

Dzieciece dusze

Jak to możliwe i skąd właściwie biorą się dzieci?

Dzięki obserwowaniu aury rodziców, osoba, która umie ją dostrzegać jest w stanie powiedzieć, czy danej parze przeznaczone jest posiadanie dzieci, a także skomunikować się z duszą przyszłego dziecka i zapytać o to, co blokuje jej przyjście na świat materialny. Często są to obawy rodziców wyniesione z poprzednich wcieleń, a czasem któreś z rodziców potrzebuje po prostu zapewnienia, że gdzieś tam, w duchowym wymiarze jest mała istota, czekająca na nawiązanie więzi i obdarzenie jej miłością. Niekiedy wystarczy poprowadzić rodziców, pokazać im ścieżkę do relaksu, wyzbycia się strachu i stworzenia pozytywnej energii niezbędnej dla ucieleśnienia dziecięcej duszy.

Dzieciece dusze

Trudny temat – poronienia

Walter Makichen porusza również tak trudny i ważny temat, jakim jest utrata ciąży. W wielu takich przypadkach rodzice tracą wiarę w posiadanie przez nich dzieci, ale też obawiają się kolejnej ciąży, która mogłabym się zakończyć poronieniem. Również do takich rodziców skierowana jest ta książka – znajdą tu oni opisy ćwiczeń medytacyjnych, które pozwolą im odnaleźć duchową przyczynę, zrozumieć sens poniesionych strat, zaakceptować je i przygotować się na kolejną ciążę, zakończoną szczęśliwym porodem.

Metody relaksacji i medytacji, które przedstawia ten doświadczony terapeuta, pomogą nie tylko zrelaksować ciało, ukoić duszę, ale też przygotować się do spokojnej i radosnej ciąży oraz porodu. Dzięki nim zrozumiesz dynamikę poczęcia i już teraz będziesz brać aktywny udział w psychicznym procesie kreacji twojego dziecka – świadomie zbudujesz więź, łączącą cię z przyszłym potomstwem.

Świadome pragnienie dziecka, wzmocnione aktywnością seksualną, stale wzmacnia strukturę kołyski poczęcia w aurze potencjalnej matki – czyniąc ją przyjazną latarnią dla dziecięcej duszy. Jeśli zarówno kobieta, jak i mężczyzna, mają karmę związaną z posiadaniem dzieci, a dziecięca dusza jest gotowa, to krótkotrwałe pojawienie się kołyski poczęcia wystarczy, by zapoczątkować ciążę.

Walter Makichen „Dziecięce dusze”

Dzięki „Dziecięcym duszom” dowiesz się, jak nawiązać kontakt z duszą swojego przyszłego dziecka i stać się takim rodzicem, jakim zawsze pragnąłeś zostać.

Dzieciece_dusze - 3d