Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932

Niesienie światła to niezwykłe zadanie, a ci, którzy się tego podejmują, są uważani często za buntowników, nieprzystosowanych, a nawet niebezpiecznych. Ci, którzy z odwagą wkraczają w ciemność, bywają odrzucani i potępiani. Na przestrzeni wieków byli wręcz torturowani, krzyżowani lub paleni na stosach.

Zapewne myślisz, że dziś jest inaczej, ale nadal są miejsca na świecie, gdzie ludzie giną za własne przekonania. Nadal niewinność i wrażliwość ginie w pełnym agresji i zawiści konsumpcyjnym krajobrazie współczesnego świata.

Ważne jest, by głosić swoją prawdę, nie zaś, by przekonywać do niej kogokolwiek. Każdy musi podjąć własne decyzje. Świetlana rodzina wzywa, aby pamiętać, że jedną z wielkich nauk zawartych w Księdze Ziemi, jest zrozumienie faktu, iż ludzie oddali innym siłę swojego umysłu i zapomnieli jak myśleć samodzielnie.

Twórcami tej książki są Plejadianie, którzy nieustannie dzielą się swą wiedzą z autorką. Skorzystaj z ich mądrości i stań się świadom otaczającej Cię rzeczywistości.

Więcej o książce na www.Plejadianie.pl

Patronat medialny:

Informacje o książce:
Autor
: Barbara Marciniak
Podtytuł: Plejadiańskie opowieści i lekce życia
Ilość stron: 224
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: A5
ISBN: 978-83-927477-2-7
Cena: 32,90 zł