Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932

► Premiera książki, o którą dopomina się nasze zdrowie! „7 rzeczy, o których nie powiedzą ci lekarze” to unikalny zbiór przydatnych i praktycznych wskazówek do wprowadzenia do swojego życia, by czuć się dobrze i prowadzić zbilansowany tryb życia! W książce znajdują się:

uniwersalne testy zdrowia
■ lista zastępników nabiału
 omówienie skutków ubocznych przyjmowania leków hormonalnych czy szczepionek
 kluczowe założenia chiropraktyki i sposoby jej wykorzystania w uzdrawianiu własnego ciała
 wskazanie symptomów, które nie wymagają leczenia, bo są prawidłowymi reakcjami organizmu na infekcję, np. gorączka

Więcej informacji o książce można znaleźć TUTAJ » Redakcja dysponuje unikalnymi artykułami! Prosimy o kontakt.

7 rzeczy

► Premiera nowego wydania książki, która zmieniła życie milionów osób! „Jak schudnąć bez diety. Metoda Gabriela” to pierwsza na rynku publikacja, która wyjaśnia podstawowe błędy, jakie popełniają ludzie, którzy się odchudzają. I nie chodzi tu bynajmniej o błędy żywieniowe. SPRAWDŹ » Jeśli temat Cię zainteresuje, napisz do nas w sprawie materiałów promocyjnych – Polki zasłużyły na tę rewolucyjną metodę – bez diety!

Metoda Gabriela

 

 

►Pobierz wspaniałe infografiki [kliknij w obraz i pobierz grafikę] edukacyjne dla wszystkich, którzy chcą zdrowo się odżywiać i prowadzić zdrowy tryb życia. Informacje pochodzą z naszej najnowszej książki „Superżywność„. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ »

superżywność  superżywność  superżywność

►Niezbędne informacje o książce „Farmagedon” znajdziesz TUTAJ » Poniżej możesz przeczytać artykuł napisany na podstawie treści z książki, jaki ukazał się w piśmie Wegetariański Świat [żeby powiększyć, kliknij w obraz]. Jeśli Cię zainspiruje, napisz do nas, a my prześlemy Ci więcej materiałów reklamowych.

farmagedon  farmagedon

► Autor Philip Lymebry gościł niedawno w Dzień Dobry TVN. OBEJRZYJ MATERIAŁ »

dzień dobry tvn

► 14 maja w warszawskiej księgarni-kawiarni Tarabuk odbyło się także spotkanie autorskie z Philipem Lymbery – przyjęte z ogromnym entuzjazmem zarówno widowni, jak i mediów. Poniżej znajdziesz krótką fotorelację ze spotkania [kliknij w zdjęcie i pobierz je].

farmagedon farmagedon farmagedon farmagedon