Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932

Jeśli chcą Państwo uzyskać informacje o publikacjach, nowościach i zapowiedziach wydawniczych, prosimy o kontakt z Beatą Szukajt (beataj@illuminatio.pl) lub poprzez adres wydawnictwa (wydawnictwo@illuminatio.pl).

ILLUMINATIO  VIVANTE   SAMSARA

[Kliknij w nazwę imprintu, który Cię interesuje]

Trochę historii…

W 2008 roku wiecznie niespokojny, energiczny, niemogący usiedzieć w miejscu młody mężczyzna spotyka się z trzema wyważonymi osobami o bardzo realistycznym podejściu do życia. Cały w napięciu i rozedrganiu, nadto gestykulując, przedstawia im genialny – jak twierdzi – pomysł na biznes.
– Stwórzmy wydawnictwo – mówi. Ale nie takie sobie wydawnictwo, a oficynę Nowej Ery – takiej na miarę współczesnego świata. Z publikacjami, które odmieniają życie. Z książkami, które inspirują do poszukiwania prawdy. Z tekstami, których się nie czyta, a połyka!
Początkowo podejrzliwi sceptycy niechętnie wchodzą w dialog. Mija kwadrans. Tak – zaledwie kwadrans. Tyle zabrało Łukaszowi Kierusowi przekonanie dwóch doktorów językoznawców i projektanta grafika/webmastera do swojej idei. Czym ich przekonał? Pozostaje tajemnicą.

Od tamtej pory minęło wiele lat, a Łukasz Kierus – dziś człowiek sukcesu, ale nadal z duszą marzyciela – założył nie tylko wydawnictwo, ale całą GRUPĘ WYDAWNICZĄ ILLUMINATIO złożoną z trzech niezwykle prężnych imprintów:

 


illuminatio
ILLUMINATIO – pierwsze dziecko, które specjalizuje się w publikowaniu książek z zakresu magii i ezoteryki, rozwoju duchowego, motywacji i osiągania sukcesu, tajemnic i nauki, Tarota, numerologii, wróżb, życia po życiu czy publikacji o tematyce anielskiej. Książki skierowane są do osób nietuzinkowych, o otwartych umysłach, poszukujących i odkrywających zagadki wszechświata. Takich, którzy wierzą, że świat nie jest jednorodny.

[Sprawdź ofertę][Pobierz logotyp][ Pobierz materiały promocyjne]


Vivante
VIVANTE
– przedstawia nową jakość książek o zdrowiu. Zespół VIVANTE oferuje swoim Czytelnikom wartościowe publikacje prozdrowotne wybitnych autorów, którzy pasjonują się w najnowszych trendach w leczeniu, medycynie naturalnej, alternatywnej i samouzdrawianiu. Książki skierowane są do osób aktywnych, dbających o swoje ciało i umysł, szukających naturalnych metod, by wzmocnić zdrowie – osób otwartych na wszelkie tematy związane z ekologią i ekologicznym stylem życia. Z VIVANTE odczytuje się drogę do zdrowia.
[Sprawdź ofertę][Pobierz logotyp][Pobierz materiały promocyjne]d
Samsara
SAMSARA – oferuje swoim Czytelnikom książki pióra wrażliwych i wnikliwych autorów, specjalizujących się w szeroko pojętej duchowości (nie: religijności) XXI wieku. Książki tworzone są z myślą o subtelnych osobach, którzy pragną pielęgnować sprawy ducha, chcą otworzyć umysł i wytężyć swoje zmysły na to, co nieuchwytne, niezmierzone i niedotykalne. One zachęcają do samodzielnych interpretacji i poszukiwań! Są drogowskazami na drodze do rozwoju duchowego.

[Sprawdź ofertę][Pobierz logotyp][Pobierz materiały promocyjne]