Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932
Znajdź swoje liczby (środa z serią #8)

Ekspresja imienia, liczba przeznaczenia, wibracja harmonii osobistej czy numerologiczna „siódemka” przestaną być niewiele mówiącymi określeniami. Z pomocą numerologii i oferowanych przez nią wskazówek nie tylko dowiesz się, co oznaczają przywołane w poprzednim zdaniu terminy, ale także poznasz sposób na to, by nadać swojemu życiu kurs, jakiego pragniesz. Jeżeli sława i pieniądze wydają ci się jedynie nierealnym marzeniem, jesteś w stanie nauczyć się sterować swoim życiem tak, aby doprowadzić do urzeczywistnienia się tego marzenia. A może twoim celem jest miłość i szczęśliwe małżeństwo?

magia liczbLitery tworzące twoje imię oraz liczby, składające się na twoją datę urodzenia, mają unikalną wibrację energetyczną o określonym znaczeniu. Cechy charakteru, możliwości rozwoju kariery zawodowej, zestrojenie z innymi ludźmi i jego wpływ na relacje rodzinne, przyjacielskie czy biznesowe – do poznania tego wszystkiego potrzebujesz jedynie imienia i nazwiska, daty urodzenia oraz znajomości symboliki liczb.

Numerologia może w dużej mierze ułatwić ci życie – nie oferuje ona bowiem ogólnikowych przewidywań, ale bardzo konkretne prognozy, które umożliwiają określenie charakteru lub przeznaczenia każdego człowieka. Ludzkość wykorzystuje jej możliwości już od VI wieku przed naszą erą (pierwszym szanowanym numerologiem był sam Pitagoras), jednakże sztuka interpretacji znaczenia liczb istniała na długo przed narodzinami astrologii: podobno została przekazana już pierwszym ludziom. Od niepamiętnych czasów numerologia była stosowana w każdej formie metafizycznych nauk – pradawna sztuka czytania z kart Tarota także jest w niej zakorzeniona.

Cała numerologia bazuje na liczbach od 1 do 9, ponieważ wszystkie liczby większe niż 9 mogą zostać zredukowane do pojedynczej cyfry. Zera automatycznie się odrzuca. Na przykład, liczby 14, 23 i  32 zmienią się (po zsumowaniu składających się na nie cyfr i dokonaniu redukcji) w 5 (1+4=5, 2+3=5 i 3+2=5). W dniu swojego przyjścia na świat zostajemy obdarzeni pewnymi mocami, które towarzyszą nam aż do śmierci. W związku z tym, że data urodzenia pozostaje niezmienna, jej wibracja kształtuje każde wydarzenie i incydent, który ma miejsce w naszym życiu.

Od pierwszego do ostatniego dnia swojego życia znajdujemy się we władaniu przeznaczenia, które jest określone właśnie przez datę urodzenia. Numerologiczna wartość owej daty wyznacza ścieżkę naszego przeznaczenia i sugeruje linię rozwoju osobistego, dzięki której możemy dostać od życia wszystko, czego tylko zapragniemy. Aby określić liczbę swojego przeznaczenia, trzeba dodać do siebie wartość liczbową dnia, miesiąca i roku urodzenia, i zredukować otrzymany wynik do pojedynczej cyfry. Wartości liczbowe poszczególnych miesięcy wyglądają następująco:

Styczeń  – 1 Lipiec – 7
Luty – 2  Sierpień – 8
Marzec – 3 Wrzesień – 9
Kwiecień – 4 Październik – 10
Maj – 5 Listopad – 11
Czerwiec – 6 Grudzień – 12

Na przykład, jeżeli urodziłeś się 6 sierpnia 1929 roku, aby obliczyć swoją liczbę przeznaczenia, wykonaj następujące obliczenia:

numerologia

Zredukuj następnie ten wynik do pojedynczej cyfry:

1+9+5+3=18, a 1+8=9.

Liczbą przeznaczenia dla tej daty urodzenia jest zatem 9. Krótka metoda uzyskiwania liczby przeznaczenia polega na dodawaniu liczb składających się na datę urodzenia w następujący sposób: 8 (sierpień) + 1 + 6 (dzień urodzenia) + 1 + 9 + 2 + 9 (rok urodzenia) = 36. Redukujemy tę liczbę do pojedynczej cyfry dodając 3 do 6, i otrzymujemy 9. Liczba przeznaczenia wyraża wrodzone cechy, ukryte talenty, zasady moralne – wszystko, co nadaje kształt twojemu życiu. Jeśli chcesz poznać szegóły dotyczące swojej liczby przeznaczenia i tkwiący w tobie potencjał, koniecznie zajrzyj do „Numerologii dla początkujących” autorstwa Geria Bauer. Znajdziesz w niej również m.in. dokładnie opisane metody na ustalenie liczby osobistego uroku, pełnej ekspresji imienia czy osobistego miesiąca. Bez względu na to, czy potraktujesz ją jako naukę czy zabawę, będziesz pod wrażeniem dokładności numerologii.