Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932
Zdejmij klątwę!

Odnosisz wrażenie, że wszystko w twoim życiu nagle zmienia się na gorsze? Od pewnego czasu prześladuje cię pech i nic ci się nie udaje? Czy to aby na pewno pech, czy może ktoś rzucił na ciebie klątwę?!

Klątwa to każda forma magii służąca do wywoływania szkód
– duchowych, emocjonalnych, mentalnych Lub fizycznych.

Sprawdzić, czy rzucono ją właśnie na ciebie, możesz, korzystając np. z dywinacji – odczytu parapsychologicznego, który wykonuje się narzędziem dywinacyjnym, takim jak Tarot czy wahadełko. Wówczas otrzymasz odpowiedź w formie wizualnej. Możesz także skorzystać z chiromancji czy wykryć klątwę, przyglądając się swojej aurze. Szczegółowy opis tych metod znajdziesz w książce Czy rzucono na ciebie klątwę autorstwa Alexandry Chauran.

Jednak gdy już jesteś przekonany o tym, że rzucono na ciebie klątwę, skorzystaj z jednego ze sposobów jej zdjęcia:

klątwa zdejmowanie– Najprostszą, najszybszą i najbardziej efektywną metodą jest MODLITWA, zgodnie z planem: 1. Wskazanie adresata (Witaj [Boże]); 2. Oddanie czci (Ty, który jesteś [wymień trzy pozytywne cechy] oddaję ci cześć); 3. Prośba o pomoc (Nadal odpędzaj ode mnie klątwy i negatywne energie);  4. Wyznaczenie terminu (Teraz); 5. Zadbanie o bezpieczeństwo (Nie wyrządzając nikomu krzywdy i dla dobra wszystkich istot. Niech tak się stanie); 6. Podziękowanie (W podzięce przyrzekam [wdzięczność/miłość]; 7. Pożegnanie (Bądź pochwalony). Nawet jeśli nie jesteś wierzący, to ta forma rozmowy z silną energią, na pewno ci nie zaszkodzi.

– Jeżeli klątwa związana jest z jakimś przedmiotem – ZNISZCZ GO.  Wówczas energia zasilająca przekleństwo zostanie wchłonięta przez ziemię, nie wyrządzając nikomu krzywdy. Jeśli jednak przeklęty przedmiot ma dla ciebie wartość sentymentalną, możesz zdjąć z niego klątwę, poprzez umieszczenie go w plastikowej torebce, a następnie w soli. Tak zabezpieczony przedmiot zakop w ziemi obok jakiejś rośliny, podczas III kwadry Księżyca, i zostaw go tam na co najmniej jeden pełny cykl Księżyca.  Roślina, obok której zakopiesz przedmiot, będzie ci pokazywała, czy skutecznie zdjąłeś zły urok. Jeśli zwiędnie, musisz powtórzyć czynności.

Pamiętaj także, że metod zdejmowania uroków jest tyle, ile technik ich rzucania. Gdy wypowiadający klątwę jest początkującym magiem, klątwa może tracić na mocy wraz z upływem czasu, dlatego warto poczekać z działaniami magicznymi. Wielu też magów tworzy klątwy, aby osiągnąć upragniony cel.  Gdy go osiągnie, klątwa znika. Na przykład gdy ktoś zazdrosny rzuci klątwę na małżeństwo i jego celem jest, by małżonkowie się rozwiedli, można wówczas podpisać dokumenty rozwodowe, a za chwilę pobrać się ponownie.

Jeśli jesteś pewny, że rzucono na ciebie klątwę, NIE WAHAJ SIĘ! Podejmij próby jej zdjęcia, zanim  efekty uroku przybiorą na sile.

Więcej praktycznych wskazówek, jak skutecznie poradzić sobie z klątwą (nawet tą rzuconą na grupę czy społeczność), złą energią czy pechem, jak oczyścić się duchowo, wykonać rytuały odpędzania i egzorcyzmy, znajdziesz w przydatnym, napisanym przystępnym językiem poradniku Czy rzucono na ciebie klątwę autorstwa Alexandry Chauran.

klątwa zdejmowanie