Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932


Chcesz wiedzieć, dlaczego twój pies zachowuje się tak, a nie inaczej? Zastanawiasz się, co tkwi w jego głowie? A może masz z nim problem, bo nie chce cię słuchać i zjadł kolejną parę butów? Może przejął kontrolę nad twoim domem albo przeciwnie, pod własnym dachem wychowujesz psa, który boi się własnego cienia?

Na te pytania pomoże ci odpowiedzieć znany behawiorysta i ekspert w dziedzinie zachowań psa – Cesar Millan. Ten świetny psi szkoleniowiec zyskał sławę dzięki rehabilitacji dziesiątków ciężkich przypadków. Każdego dnia zgłaszają się do niego setki osób, które chciałyby skorzystać z jego pomocy, nie radząc sobie z własnym czworonogiem.

Cesar to gwiazda programu „Zaklinacz Psów” emitowanego na antenie National Geographic Channel. W USA jego umiejętności doceniło wiele sław, przez co zajmował się psami m.in. : Oprah Winfrey, Nicolasa Cage’a, Ridleya Scotta, Willa Smitha i Vin Disela.

Maksyma Cesara: „Rehabilituję psy, ale szkolę ludzi”. Dzięki książce poznasz proste zasady pracy z czworonogiem, dzięki którym spojrzysz na świat oczami swego psa. Dostrzeżesz jego prawdziwe potrzeby i dowiesz się, na czym polega naturalny instynkt twojego pupila. Odkryjesz także, jak wykorzystywać słynną formułę Cesara – ćwiczenia, dyscyplina i uczucia.

Zaklinacz Psów przedstawia receptę na stworzenie szczęśliwego i zrównoważonego związku z psem. Jego metody stosują zadowoleni właściciele psów na całym świecie.

 

Patronat medialny:

 

Przeczytaj fragment książki

Więcej o Zaklinaczu Psów na www.ZaklinaczPsow.pl

 

Informacje o książce:
Autor:
Cesar Millan, Melissa Jo Peltier
Podtytuł:
Proste sposoby rozwiązywania problemów Twojego psa
Ilość stron:
276
Oprawa:
miękka
Format:
A5
ISBN:
978-83-62476-02-2
Cena: 34,90 zł