Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932
W ramionach księcia z bajki

Ma podobne zainteresowania co ty. Jest przystojny i zadbany, ale to nie goguś wykręcający się przed lustrem i nakładający żel na włosy, tylko prawdziwy mężczyzna, na widok którego miękną kobiece serca i nogi. Ma świetną pracą – zarabia naprawdę dobrze, dzięki czemu niemal codziennie obsypuje cię drogimi i gustownymi podarunkami. Chce z tobą spędzić resztę życia – bo twierdzi, że wcześniej nie spotkał tak uroczej i wyjątkowej kobiety jak ty.

Tajniki magii świecZbyt piękne, by było prawdziwe? A jednak… TO jest możliwe. Możesz przeżyć swoje życie u boku czarującego, niesamowitego mężczyzny, który zapewni ci wszystko to, co najlepsze. Naprawdę możesz – takie rzeczy, wbrew powszechnym stwierdzeniom, nie dzieją się tylko w bajkach.
Oczywiście nic w życiu nie przychodzi tak po prostu. Opisany wyżej mężczyzna to skarb i żeby do tego skarbu się dokopać, nie wystarczy usiąść z nogami do góry i zacząć wizualizować najlepszą sytuację z możliwych.
Istnieje pewna specjalna technika. Najpierw jednak trzeba zdefiniować swój ideał.

Zacznijmy od tego, że podobno ideałów nie ma, ale powiedzmy, że jesteśmy singlami i pragniemy przyciągnąć do siebie zbliżoną do naszego ideału osobę. Jeśli jeszcze nie wiesz, jakie cechy ktoś taki powinien mieć, zastanów się, kogo szukasz. Jak powinien wyglądać twój idealny mężczyzna? Jaki powinien mieć charakter? Uszczegółowienie pragnienia pomoże w weryfikacji cech twojego wymarzonego partnera.

No dobrze, ale co dalej? Tajniki magii świec

To tajemnica… którą możesz poznać w trakcie lektury zatytułowanej Tajniki magii świec.