Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932
Stwardnienie rozsiane to nie wyrok

 

Fenomenalna kuracja dr Wahls

Jest 8 rano, środa, przez szyby docierają do naszej redakcji promienie porannego słońca. W kubku paruje kawa, a Agnieszka otwiera skrzynkę e-mailową wydawnictwa. Poranny rytuał przeglądania listów.

Oferty reklamowe, propozycje wydawnicze, raporty, listy zadań, korespondencja z czytelnikami. Natłok wiadomości, z których musimy wyłowić te najistotniejsze.

To nie jest jedna z tych historii, w których nagle trafiamy na przełomowego mejla, który sprawia, że zalewamy się łzami. To nie jest też jedna z tych opowieści, której bohaterowie pod wpływem jednego zdania zmieniają swoje życie. Tak naprawdę list, o którym piszę, „wisiał” w nieodebranych mejlach przez około tydzień, zanim dotarliśmy do niego i go przeczytaliśmy. Nie odpisaliśmy na niego od razu. Nie dlatego, że go zignorowaliśmy, ale dlatego, że nie wiedzieliśmy, co możemy odpowiedzieć na ten wyjątkowy apel.

A był prosty, ludzki – to zwykła historia zwykłego człowieka, którego los niezwykle doświadczył. Obok takich sytuacji nie przechodzi się obojętnie. I mimo że w tamtym momencie byliśmy przekonani, że nie możemy nic zrobić… dziś cieszymy się, że przeczytaliśmy wiadomość, która obudziła w nas chęć niesienia pomocy i spowodowała, że odkryliśmy dr Terry Wahls i jej niezwykłą książkę.

Fenomenalna kuracja dr WahlsMinął niespełna rok odkąd otrzymaliśmy prośbę o wydanie książki opisującej fenomenalną metodę leczenia stwardnienia rozsianego oraz innych chorób immunologicznych – terapię stworzoną przez wyjątkową i dzielną kobietą – Terry Wahls – która niczym prawdziwa wojowniczka zawalczyła o stan swojego zdrowia stosując dietę paleo, elektrostymulację nerwową i odpowiednie ćwiczenia ruchowe. Dzięki opracowanej przez siebie kuracji, wstała z wózka inwalidzkiego, a obecnie biega w maratonach i często jeździ na wycieczki rowerowe z rodziną.

Dziś, z nieukrywaną dumą, możemy Wam napisać: Udało się! Książka przedstawiająca fenomenalną metodę leczenia stwardnienia rozsianego została przetłumaczona i wydana po polsku przez nasze wydawnictwo.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielu chorych w naszym kraju czeka na tę publikację. Również ich bliscy chcą poznać szczegóły rewolucyjnej terapii, dzięki której jej autorka cofnęła skutki postępującego stwardnienia rozsianego.

Mamy nadzieję, że ta książka nie tylko da nadzieję chorym, ale też pomoże ich rodzinom zrozumieć przebieg i skutki psychiczne i emocjonalne stwardnienia rozsianego.

Zachęcam Was do poznania niezwykłej historii Terry Wahls i jej pacjentów – wojowników, którzy dzięki tej terapii czują się z dnia na dzień coraz lepiej.

Oto Fenomenalna kuracja dr Wahls autorstwa Terry Wahls i Eve Adamson.

Fenomenalna kuracja dr Wahls