Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932
SlowDayLong o  naszej książce!

Z radością informujemy, że nasza książka „Duchowy świat dzieci” zdobywa coraz więcej pozytywnych opinii! Tym razem napisali o nas Damian i Kamila, autorzy bloga www.slowdaylong.pl !

Największym zaskoczeniem dla mnie była sugestia autorki, że jeśli chcemy dowiedzieć się, czym będzie w przyszłości interesować się nasze dziecko, a nawet kim będzie, wystarczy je po prostu obserwować. Ono samo da nam sygnały i pokaże, w jakich dziedzinach potrzebuje naszej pomocy i stymulacji. Co więcej, z biegiem lat, te pozorne dziwactwa naszych dzieci ewoluują i zmieniają się nieraz o 180 stopni. Dlatego trzeba być czujnym i nauczyć się obserwować sygnały, które dostajemy.

[fragment artykułu zamieszczonego na blogu www.slowdaylong.pl]

Cieszymy się, że rodzice dbający o budowanie pozytywnych wartości interesują się naszymi książkami i dziękujemy za ich opinię!

Jeżeli zastanawiasz się, jakie metody wychowawcze pozwolą twojemu dziecku rozwijać kreatywność i odkrywać w sobie małego geniusza i chcesz dowiedzieć się, jak rozwijać duchowość swojego dziecka, sięgnij po „Duchowy świat dzieci” autorstwa Mary Ellen Maunz.

Duchowy świat dzieci