Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932

Magija WspółczesnaZ dumą i ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że ostatecznie ukończyliśmy prace nad polskim wydaniem długo oczekiwanej książki „Magija współczesna”. Staraliśmy się o najlepsze pod względem jakości tłumaczenie, by jak najdoskonalej oddać ducha oryginalnego dzieła i przekazać do rąk naszych czytelników całą wiedzę, którą oferuje Donald Michael Kraig.
Pierwotnie „Magija współczesna” składała się z jedenastu lekcji, jednak już w trakcie opracowywania polskiego tekstu w USA ukazało się drugie wydanie, które zostało poprawione − i co najważniejsze − wzbogacone o dwunastą lekcję. Tekst wzbogacił się pod względem objętości o jedną trzecią – pojawiło się też mnóstwo nowych ilustracji ułatwiających pracę z książką. W związku z tym postanowiliśmy zmienić koncepcję, zaktualizować i uzupełnić nasze wydanie, tak  aby czytelnicy otrzymali całkowicie kompletny podręcznik, który będzie jeszcze bardziej wyjątkowy i magiczny.
Zapewniamy, że warto było czekać! „Magija współczesna”, to książka jedyna w swoim rodzaju, ponieważ w niebywale przystępny sposób wprowadza w tajniki jednej z najbardziej enigmatycznych dziedzin, jaką jest magija. Każda kolejna strona stanowi klucz do bram zachodniej tradycji magicznej i odsłania przed czytelnikiem wiele sekretów, które jak dotąd poznać mogli jedynie nieliczni wybrańcy.
Obszerność tego dzieła,  jak również zakres poruszanych tematów, niejednokrotnie przywodzi na myśl skojarzenie, iż jest to książka przeznaczona dla bardziej zaawansowanych magów, niż dla tych którzy stawiają swoje pierwsze kroki, lub pragną pogłębić wiedzę i rozwinąć umiejętności. Otóż − nic bardziej mylnego. Każdy może śmiało sięgać po tę książkę, gdyż odnajdzie w niej mnóstwo praktycznych rad , technik, oraz informacji, przydatnych na każdym etapie pracy z magiją.

 

>>> Zobacz książkę „Magija Współczesna” <<<