Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932
Rozmowy z aniołami

Nie wiem, gdzie się teraz znajdujesz, ale na pewno nie jesteś sam. Skąd to wiem? Bo zawsze towarzyszy ci przynajmniej jeden z aniołów – twoich przewodników, stróżów i przyjaciół. Anioły to urzeczywistnienie pełnych miłości myśli Boga, stworzone ze światła i inteligencji istoty, która strzeże równowagi we wszechświecie.

aniołyJak wyglądają anioły?

A jak je sobie wyobrażasz? Anioły mogą przybierać różne postaci, uskrzydlone lub nie, męskie lub żeńskie, mogą być iskrami, błyskami światła lub np. eterycznymi mgłami. Anioły to energia, która objawi ci się w takiej formie, jakiej będziesz akurat w danym momencie potrzebować. Pojawi się taka postać anioła, jakiej oczekujesz.

Co robią anioły?

Wszystko, czego potrzebujmy. Pomagają nam, leczą, doradzają, pocieszają, łączą, przenikają i inspirują. Zawsze możesz je poprosić o pomoc, bez twojego przyzwolenia nie podejmą żadnych kroków, bo byłoby to ingerowaniem w twoją wolną wolę.

Jak nawiązać kontakt z aniołami?

Pierwszym i podstawowym zadaniem jest uświadomienie sobie, że: ANIOŁY ISTNIEJĄ. Są wszędzie. Gotowość do otrzymania od nich przekazu i nawiązania z nimi kontaktu jest najważniejsza. Rozmawiaj z nimi, zapraszaj je na przyjęcia rodzinne, możesz komunikować się z nimi nawet podczas wykonywania codziennych czynności, jak oglądania filmów. Szybciej, niż zdołasz się zorientować, nawiążesz z nimi nić porozumienia. Bądź sobą – duchowi przewodnicy kochają cię niezależnie od tego, co myślisz, mówisz i robisz. ODPRĘŻ SIĘ. I pamiętaj, że także jesteś boską energią – jesteś duchem, więc nie czuj się gorszy. Rozmawiaj jak równy z równym. Ową komunikację możesz wzmocnić poprzez takie czynniki, jak: bezwarunkowa miłość, wolność, nieliniowy czas oraz nielokalność ducha.

aniołyAby nawiązać kontakt z aniołami, wcale nie trzeba zawodowo zajmować się parapsychiką. Anioły komunikują się z nami poprzez sny, sekwencje liczb, symbole, znaki, zjawiska synchronistyczne, powtórzenia i przy pomocy dzieci. Ludzie często traktują takie doświadczenia jako przewrażliwioną wyobraźnię, niespokojne sny albo zbiegi okoliczności, a tak naprawdę to anielska ingerencja. Jeśli więc zauważysz, że o godzinie 11:11 zobaczysz tablicę rejestracyjną o numerze 1111, wejdziesz do restauracji i zapłacisz rachunek na kwotę 111,1 zł, a po wyjściu z niej zobaczysz, że ktoś na chodniku napisał kredą liczbę 1111, to wiedz, że coś się dzieje  🙂

Liczby

Jako że już wspominałam o znaczeniu cyfr, spójrz na to zestawienie podstawowych skojarzeń autorstwa Doreen Virtue, jakie mogą nasuwać liczby i odnieś to do siebie:

0: wiadomość od Boga lub o Bogu
1: urzeczywistnienie potęgi myśli
2: wiara i zaufanie
3: wiadomość od wniebowstąpionego mistrza lub o nim, albo od formy energii identyfikowanej jako bóg lub bogini
4: wiadomość od aniołów oraz/lub archaniołów
5: zmiana
6: sprawy natury fizycznej lub materialnej
7: okazje lub anielskie zachęcanie do działania
8: dostatek w sensie ogólnym lub konkretnie dostatek materialny
9: twój „boski cel życia” lub kariera oparta na sprawach duchowych, pasja lub misja, którą sobie wyznaczasz.

Jak zainicjować połączenie?

aniołyJuż sama myśl o aniołach je zwabia. Możesz także się pomodlić albo zacząć z nimi rozmawiać. Kolejną techniką jest wizualizacja. Ujrzyj po prostu anioły koło twego boku, a one się zjawią. Gdy już poczujesz ich wsparcie, możesz śmiało się z nimi kontaktować – prosić, dziękować. Najważniejsze, by być szczerym. Szczerość z aniołami rodzi sukces.

Kanalizm i medytacja

Istnieją również dwie techniki, które naprawdę przecierają szlaki dla nieograniczonego kontaktu z aniołami. Te techniki to:
– Kanalizm – jedną z jego form jest pisanie automatyczne, które polega na proszeniu o rady aniołów i świadomym zapisywaniu odpowiedzi, które pojawią się w naszych myślach.
– Medytacja – postępuj według schematu: 1. Wypowiedz intencje medytacji; 2. Wykonaj szybkie ćwiczenie uziemiające i oczyszczające; 3. Rozpocz­nij medytację mającą zapoznać cię z aniołami. To wspaniałe ćwiczenie, które oczyści twój umysł i pozwoli ci się wyciszyć. Przykład medytacji umożliwiającej spotkanie z aniołami znajdziesz w książce Rozmowy z aniołami autorstwa Judith Marsall.

Przeprowadzając podobne eksperymenty kontaktowania się z aniołami, nie masz nic do stracenia,
a wszystko do zy­skania.

anioły