Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932
Praca: Dyrektor handlowy w wydawnictwie książkowym

Wydawnictwo Kobiece to dynamicznie rozwijające się wydawnictwo książkowe, które specjalizuje się w literaturze kobiecej. Tworzy je zespół zaangażowanych i ambitnych osób, którzy kochają czytać i znają potrzeby współczesnych czytelniczek. Obecnie Wydawnictwo Kobiece jest jednym z liderów w segmencie literatury kobiecej otwartym na nowoczesne trendy wydawnicze i narzędzia promocji książek.

W związku z ambitnymi planami wydawniczymi i szybkim rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Stanowisko: Dyrektor handlowy

Miejsce: Warszawa / Białystok

Zadania:

  • zarządzanie i rozwój działu sprzedaży

  • tworzenie strategii i planu sprzedaży książek (tradycyjne, e-booki, audiobooki)

  • realizacja planów sprzedaży

  • koordynowanie procesów tworzenia planów promocyjnych

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z kontrahentami z segmentu hurtowego i detalicznego

  • udział w opracowaniu koncepcji tytułów wydawnictwa

  • udział w tworzeniu planu wydawniczego

  • analiza sprzedaży, dystrybucji, rentowności

  • zarządzanie nakładami i zapasami

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w średnim bądź dużym wydawnictwie książkowym

  • doskonała znajomość rynku książki w Polsce

  • samodzielność

  • zaangażowanie

  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w bardzo dynamicznie rozwijającym się wydawnictwie

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych rezultatów

  • umowa o pracę lub działalność B2B

  • elastyczne warunki zatrudnienia

  • realny wpływ na rozwój wydawnictwa oraz współudział w podejmowaniu kluczowych decyzji.

CV prosimy wysyłać na adres: [email protected]

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych

osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez firmę Wydawnictwo Kobiece Łukasz Kierus z siedzibą w Białymstoku, przy ul. Kolejowa 12B/12”.