Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932
Poprzednie wcielenia

To nie przypadek, że urodziliśmy się w tym, a nie w innym kraju i mieszkamy obecnie w tym, a nie w innym mieście. Nieprzypadkowo też mamy tych, a nie innych rodziców, ponieważ życie, które wiedziemy, stanowi ukoronowanie naszych poprzednich wcieleń.

Podróże duszy
Kiedy się rodzimy, najczęściej zapominamy, co spotkało nas w ostatniej inkarnacji – okrywa nas bowiem swoista zasłona, dzięki której wchodzimy w nowe życie czyści niczym łza. Stajemy się wówczas Arystotelesowską niezapisaną tablicą. Nie znaczy to jednak, że nie mamy dostępu do poprzednich doświadczeń, które zadecydowały o tym, kim obecnie jesteśmy. Wszyscy posiadamy naturalne zdolności, które pozwalają nam na uchylenie zasłony tajemnicy, za którą kryją się niezmierzone „połacie” ludzkiej duszy.

Życie w wymiarze ziemskim należy postrzegać jako szkołę, w której uczymy się i rozwijamy po to, aby w końcu ujrzeć otaczający nas świat z zupełnie innej perspektywy, uczestnicząc jednocześnie w niesamowitej podróży ku własnej przeszłości.

Nie bójmy się wyruszyć w głąb własnej duszy! Kiedy już zdecydujemy się na tę fascynującą podróż, nie zapomnijmy o bardzo ważnych przygotowaniach, dzięki którym niezmiennie podążać będziemy za głosem uniwersalnej mądrości wszechświata.

Podróże duszy

Do tej cudownej wyprawy w głąb historii duszy przygotuje swoich czytelników słynny na całym świecie terapeuta Douglas De Long. To właśnie on oprowadzi nas po meandrach ludzkiego umysłu i wskaże drogę prowadzącą wprost do naszych poprzednich wcieleń. Za pomocą zaproponowanych przez terapeutę skutecznych technik i ćwiczeń bez trudu przywołamy dawne wspomnienia z minionych inkarnacji.

Podróże duszy

Już nie mogę się doczekać chwili, gdy ciężka zasłona zapomnienia opadnie, a ja wejdę odważnie na ścieżkę, która poprowadzi mnie ku zrozumieniu mojego celu w życiu. Wy też chcielibyście się tego dowiedzieć, prawda? To naprawdę nic trudnego. Wystarczy zagłębić się w lekturę opowieści o podróżach nieśmiertelnej ludzkiej duszy.

 

 

Oto przełomowa publikacja o reinkarnacji:

Podróże duszy

PO CO CZEKAĆ? JUŻ DZIŚ ODKRYJMY SWOJE POPRZEDNIE WCIELENIA I PRZEKONAJMY SIĘ O WŁASNEJ NIEŚMIERTELNOŚCI!