Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932
Skontaktuj się z aniołami!

Anioły, które chcą się z tobą skontaktować, używają różnych sposobów, by do ciebie dotrzeć. przekazują ci swoją mądrość za pomocą snów, znaków, ciągów liczb lub wykorzystując przepływającą przez ciebie uniwersalną energię. Sam fakt, że istniejesz, sprawia, że możesz stać się kanałem komunikacyjnym, za pomocą którego Wszechświat przekaże swoją wiadomość. Wystarczy, że dostroisz się do tego komunikatu.

Doreen Virtue czy Richard Webster podają wiele skutecznych metod na odczytywaniu takich przekazów, a jednym z nich jest pisanie automatyczne. Nazwa pochodzi od tego, iż proces ten nie wymaga żadnego zamierzonego, świadomego wysiłku czy angażowania procesów myślowych. Do naszej osobistej przestrzeni zapraszamy anioła i prosimy go, by komunikował się z nami poprzez wybrany przez nas przedmiot – długopis lub klawiaturę komputera. Następnie należy skupić się na czymś zupełnie innym, np. na programie telewizyjnym. Anioły (jeden lub wielu) przejmują wówczas kontrolę nad naszym przedmiotem, my zaś nie opieramy się temu. Z biegiem czasu zapisywany przez nas bełkot zmieni się w słowa, a wiele z nich będzie stanowić fragment istotnego anielskiego przekazu.

Rozmowy z aniołami
Spróbuj, jeśli podoba ci się taka forma kanalizmu (metody kontaktowania się z Istotami Wyższymi). Większość początkujących entuzjastów kontaktu z aniołami wybiera jednak inną, prostszą metodę, czyli „automatyczne dyktowanie”. Polega to na proszeniu aniołów o rady i świadomym zapisywaniu odpowiedzi, jakie pojawiają się w naszych myślach. Współpracując z przyjacielem lub partnerem, możesz podzielić się z nim rolami – jedna osoba zadaje wtedy na głos pytania i zapisuje twoje odpowiedzi, po czym następuje zamiana ról.

Inną metodę komunikacji proponuje Kim O’Neill, która uważa, że za 80 procent informacji pojawiających się w naszycyh głowach odpowiedzialne są anioły i inni duchowi przewodnicy. Oto składająca się z 8 etapów droga do odczytania informacji od anielskich istot.

 

 

 

1. Codziennie rezerwuj sobie 30–45 minut, które przeznaczać będziesz na kanalizm.
2. Stwórz listę pytań, na które pragniesz uzyskać odpowiedzi.
3. O wybranej porze udaj się w zaciszne miejsce (może to być choćby wnętrze twojego samochodu).
4. Zamknij oczy, weź głęboki wdech, a następnie całkowicie wypuść powietrze z płuc.
5. Wyobraź sobie spływające na ciebie z góry białe światło, które cię wypełnia i zamyka w bezpiecznej bańce miłości i ochrony. Poproś anioły, stróżów lub przewodników (zwracając się do konkretnej istoty lub ogólnie) o dołączenie do ciebie i o pomoc w otrzymaniu informacji.
6. Głośno poproś swój mózg, by się wyłączył.
7. Zadaj na głos pierwsze pytanie i czekaj na odpowiedź. Zazwyczaj powinna ona pojawić się po 5–10 sekundach i przybrać postać myśli lub głosu. Zanotuj „usłyszaną” odpowiedź i przejdź do kolejnego pytania, zadając je w myślach lub na głos. Pod koniec sesji daj aniołom wolną rękę, to znaczy pozwól im powiedzieć to, co chcą ci przekazać.
8. Podziękuj aniołom lub innym istotom, z którymi rozmawiałeś/-aś, za przekazane informacje.

Jeżeli nie będziesz mieć pewności co do tego, czy odpowiedzi, które słyszysz pochodzą od aniołów, po prostu zapytaj je o to. Eksperymentuj, próbując się komunikować z nimi w różnych porach dnia, różnych miejscach. Możesz też spróbować nawiązać z nimi kontakt podczas spacerów. Noś ze sobą coś do pisania, listę pytań, które chcesz zadać aniołom i zapisuj odpowiedzi, których ci udzielają. Pamiętaj też o tym, że nie zawsze należy interpretować te odpowiedzi dosłownie – jeśli anioły przekażą ci, że zobaczysz żyrafę, nie musi to oznaczać żywej żyrafy stojącej w twoim salonie – być może dostrzeżesz pluszową żyrafę-zabawkę w witrynie sklepowej lub w formie aplikacji na ubraniu. Spróbuj dostroić się do częstotliwości anielskich komunikatów i podążaj za ich wskazówkami.

(Na podstawie książki Rozmowy z aniołami Judith Marshall).

Rozmowy z aniołami