Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932
Odkryj magię numerologii

Jesteś samotna/-y i wszechobecne serduszka i czerwień drażnią twoje oczy? A może jesteś w związku, w którym mimo miłości wciąż coś zgrzyta? A gdyby móc choć trochę uchylić rąbka tajemnicy i sprawdzić, co przyniesie kolejny miesiąc, rok twojego życia lub dowiedzieć się, jak poprawić relacje z partnerem?

 Nie musisz szukać przeznaczenia w oparach kłębiących się wewnątrz magicznej kuli, potrzebujesz tylko swojej daty urodzenia i umiejętności dodawania (zakładam, że ją posiadasz, a jeśli matematyka to nie twój żywioł – na pewno masz kalkulator w telefonie lub na komputerze).

numero2

 Jak to działa?

Wątpisz w to, że zwykłe cyferki mogą określić twój charakter, predyspozycje, relacje z innymi albo zdecydować o twojej przyszłości? A zdarzyło ci się pomyśleć kiedyś w sylwestra „jak to dobrze, że ten rok już się skończył” albo „chciałbym, żeby kolejny rok był równie udany jak ten mijający”? Takie stwierdzenia nie są pozbawione sensu, według numerologii uniwersalna moc roku wywiera spory wpływ na wydarzenia w naszym życiu.

 Zarówno liczby tworzące twoją datę urodzenia, jak i litery imienia, mają niepowtarzalną wibrację energetyczną o określonym znaczeniu. Na jej podstawie numerologia określa, który dzień, miesiąc czy rok jest najlepszy na konkretne działania, a których aktywności powinno się unikać w tym czasie, żeby łatwiej realizować wyznaczone sobie cele. Stosując numerologię można również wybrać najodpowiedniejszą ścieżkę kariery – ponieważ każdej liczbie numerologicznej przypisane są określone zawody, określić swoje zharmonizowanie z innymi ludźmi w rodzinie, pracy lub związku.

 numero1

Jeżeli więc nie możesz dogadać się ze swoim partnerem, być może warto sprawdzić wasze numerologiczne wibracje i ich połączenie. Jeśli natomiast jesteś samotna/-y i bardzo chciałbyś znaleźć partnera – zgłębiając tajniki numerologii, możesz z wyprzedzeniem poznać cykle energetyczne, których doświadczysz w najbliższym czasie oraz określić najlepsze działania, które możesz teraz podjąć, by przybliżyć ten moment. Kto wie, może wielka namiętność i nagły poryw serca czeka cię już w następnym miesiącu – może warto więc przygotować się na spotkanie z przeznaczeniem. Magiczny klucz, jakim jest numerologia odkrywa przed tobą możliwości, ułatwia nadanie życiu upragnionego kursu, ale też udowadnia, że każde wydarzenie w twoim życiu przynosi kolejne, nowe, być może lepsze.

 Jaka jest Twoja liczba przeznaczenia?

 Obliczenie swojej liczby przeznaczenia jest banalnie proste. Wystarczy dodać do siebie pojedyncze cyfry tworzące twoją datę urodzenia. Dla osoby urodzonej 03.11.1983 obliczenia wykonamy w następujący sposób:

 3+1+1+1+9+8+3=26

 następnie dodajemy do siebie 2 i 6, otrzymując 8. Liczbą przeznaczenia tej osoby jest 8. Prawda, że proste?

 Teraz sam możesz obliczyć swoją liczbę przeznaczenia, która będzie podstawą do kolejnych obliczeń, pomagających określić wibrację kolejnego miesiąca (do liczby przeznaczenia dodajesz cyfrę przypisana danemu miesiącowi), roku czy też sprawdzić relacje numerologiczne twojej liczby z liczbą twojego partnera.

W książce Numerologia dla początkujących znajdziesz kompletne charakterystyki każdej liczby, opisy ich wibracji z innymi, a także obliczysz swoją wibrację imienia, dzięki czemu jeszcze dokładniej określisz swoją ścieżkę życiową i predyspozycje osobowościowe.

 Bez względu na to, czy potraktujesz numerologię jako naukę czy zabawę, będziesz pod wrażeniem jej dokładności i odkryjesz jej magiczne moce – rozpocznij numerologiczną przygodę już teraz!