Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932
Nie mam z tym nic wspólnego!

Wyjątkowo często kłócisz się z partnerem, inwestycje finansowe kończą się niepowodzeniem lub w pracy idzie Ci jak po grudzie i tylko czekasz na rozmowę na dywaniku u szefa. W dodatku właśnie zepsuła się pralka, a Ty nie masz pieniędzy na jej naprawę. Masz wrażenie, że staczasz się po równi pochyłej, a cały świat zmówił się przeciwko Tobie. Możesz powołać się na prawo karmy, możesz mówić o pechu, możesz też wiązać na ręce czerwone sznurki, żeby odgonić negatywne wpływy. A możesz też zatrzymać się na chwilę i poświęcić czas na zastanowienie się nad tym, jaka jest przyczyna tego, że doświadczasz tylu niefortunnych i nieprzyjemnych sytuacji. Być może okaże się, że sama się do nich przyczyniłaś. Kłótnie, chaos, stres, strach i choroby kumulują się w reakcji na coś. Mogą być konsekwencją Twoich myśli. Na pewno już o tym słyszałaś, że jeśli powtarzasz sobie, że zrobisz coś źle, na pewno tak się stanie – programujesz bowiem swój umysł na to, by ponieść porażkę. Emanujesz też negatywną energią, która nie jest niczym zrównoważona.

Ho'oponopono

Dlatego właśnie tak ważne jest nie tylko pozytywne nastawienie, ale też emanowanie dobrą, życzliwą siłą. Zastąp dołującą krytykę i potępienie życzliwością, myślami o szczęściu i sukcesie. Przebacz innym (szefowi, że jest z Ciebie niezadowolony, partnerowi, że nie spełnia Twoich oczekiwań, i producentowi pralki, którego wysyłasz w myślach do piekła) i weź odpowiedzialność za negatywne sytuacje, które Ci się przytrafiły. Przyrzeknij sobie, że swój czas zainwestujesz w rozwój duchowy, i zrób pierwszy krok do tworzenia harmonii i pozytywnego nastawienia – wówczas świat da Ci coś od siebie, a dobra, harmonijna siła będzie wspierać każde Twoje działania. Zacznij życie na nowo, wypełniaj je miłością i naucz się być życzliwy dla innych!

Jedynym miejscem w całym wszechświecie,
w którym tak naprawdę możemy coś zmienić,
jesteśmy my sami.

Aldous Huxley

Ho'oponopono

Więcej informacji o tworzeniu dobrej, harmonijnej i pełnej miłości przestrzeni znajdziesz w książce Ho’oponopono. Siła tworzenia Krystyny Kwiecinski.