Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932

Wszystkie psy idą do Nieba… chyba że mają niedokończone sprawy, tu na Ziemi. A niektóre z nich mają też do spełnienia ważną misję.

Okazuje się, że nie tylko koty mogą żyć po kilka razy. Główny bohater książki – Bailey – to uroczy psiak, który po serii niefortunnych zdarzeń odchodzi z tego świata. Ku swemu zdziwieniu odradza się ponownie, by trafić w ręce ośmioletniego chłopca imieniem Ethan. Wkrótce stają się nierozłącznymi przyjaciółmi a Bailey dożywa szczęśliwej starości u boku chłopca w poczuciu, że spełnił swoją misję.

Jednak zamiast udać się do psiego raju, Bailey przychodzi na świat ponownie w kolejnym psim wcieleniu. Czy uda mu się wreszcie odkryć, jaki jest cel jego życiowej misji?

Ta wspaniała powieść powieść o nierozerwalnej przyjaźni łączącej człowieka i psa z pewnością trafi do serc wszystkich czytelników, którzy mają lub mieli kiedyś ukochanego psa.

<<PRZECZYTAJ FRAGMENT>>

<<PRZECZYTAJ WYWIAD Z AUTOREM>>

„Misja na czterech łapach” zwyciężyła w konkursie organizowanym przez wortal literacki Granice.pl, zdaniem jury zyskując miano Najlepszej książki na lato 2012.

 

Patronat medialny:

Informacje techniczne:

Autor: W. Bruce Cameron
Ilość stron: 304
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: A5
ISBN: 978-83-62476-22-0
Cena: 34,90 zł