Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932

front_v3_RGB
Czy można odkryć receptę na życie dzięki… kuchni francuskiej? Czy prostota i miłość wystarczą, aby odnaleźć drogę do szczęścia?

Wyobraź sobie, że spotkasz francuskiego szefa kuchni, który serwuje lekcje o miłości i duchowości, równie łatwo jak wyśmienite dania.

Robert Dufau to nie tylko znakomity kucharz, ale także przewodnik duchowy, który pomaga głównemu bohaterowi Jamesowi przejść przez proces niebywałej transformacji, po nieoczekiwanym rozstaniu z kobietą. James przygląda się swoim dawnym związkom, pozbywa negatywnych wzorców i uczy, jak uwolnić się od strachu i w pełni otworzyć serce.

To wszystko dzięki Robertowi Dufau – francuskiemu szefowi kuchni, który równie lekko jak wyśmienite dania, serwuje lekcje o miłości i duchowości. To dzięki wyznawanej zasadzie, według której jedzenie jest źródłem pełnej duchowości. Spożywanie posiłków przypomina głęboką medytację, gdyż wymaga milczenia i cieszenia się chwilą, a wtedy najłatwiej wniknąć we własne Ja.

To książka, która poruszy serca, ale też podpowie, jak zostać szefem, nie tylko w kuchni, ale przede wszystkim we własnym życiu. To recepta na życie przekazana w bardzo osobisty sposób, który trafi do każdego.

Pokochaj jedzenie, a pokochasz życie!

<<PRZECZYTAJ FRAGMENT>>

przycisk4

Książka zdobyła nagrodę jury w kategorii powieści obyczajowe w konkursie „Najlepsza książka na lato” organizowanym przez wortal literacki Granice.

Szczegóły techniczne:
Autor: James F. Twyman
Ilość stron: 208
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: A5
ISBN: 978-83-62476-78-7
Cena: 29,90 zł z VAT

Patronat medialny:

viewer1viewer

Tania Ksiazka.pl ezoter2gotujmy logo bez tła