Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932
Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie 2015

Uff… To był długi i intensywny weekend, a nawet cały miesiąc.

W tym roku po raz pierwszy wybraliśmy się na Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie i mamy nadzieję, że za rok znowu się tam pojawimy, bo było fantastycznie 🙂 Cieszymy się, że mogliśmy spotkać współpracujących z nami blogerów, naszych czytelników i osoby, które wcześniej nie znały naszych książek. Dziękujemy za wszystkie miłe słowa, komplementy o okładkach (grafik obrasta w piórka ;)) i motywujące rozmowy, które upewniają nas w tym, że to, co robimy, ma sens i warto przeć do przodu i sięgać gwiazd.
Ale zacznijmy od początku… Przygotowania do tej wyprawy na drugi koniec Polski trwały dobry miesiąc. Zawrotne tempo przygotowywania kolejnych materiałów reklamowych i gadżetów trochę wyczerpało grafika, ale efekty jak zwykle były powalające.

Trochę tego naprodukowaliśmy…

 

Targi Książki

Kiedy znaleźliśmy się na miejscu, rozpakowaliśmy busa, rozłożyliśmy książki na stoisku, rozwiesiliśmy plakaty, wróciliśmy do hotelu… i padliśmy na łóżka.

Targi książki Kraków

Frekwencja na Targach nie zawiodła… Czasami trudno było przedrzeć się do stoiska… Dużo Was tam było!

Targi Książki

A od czwartku codziennie, przez 4 dni czekaliśmy na Was z uśmiechami na stoisku…

Smile 🙂

Targi Książki Kraków

Agnieszka, jaki to numer stoiska? 😉

C83 ?

Targi w Krakowie były też wyjątkowe dla naszej nowej marki: Wydawnictwa Kobiecego, które miało swoją premierę właśnie tam 🙂 Dlatego też wyczekiwaliśmy soboty, kiedy to na stoisku miała się zjawić autorka książki Zwilczona, Adrianna Trzepiota. Pojawienie się Adrianny rozluźniło atmosferę i wniosło tonę ciepła – założę się, że te z Was, którym udało się porozmawiać z autorką zrozumieją, co mamy na myśli. Ada zaraża uśmiechem i wnosi pozytywną energię wszędzie, gdzie się pojawia.

targi ksiazki

Były autografy…

Targi Ksiązki kraków

Babskie rozmowy o życiu…

Targi książki

I wywiad dla Nexto TV…

targi ksiazki

100% radości i kobiecości 🙂

—-

A na koniec trochę Targów „od kuchni” – dosłownie w przenośni 🙂

targi ksiazki

Udało nam się nie zgubić, zobaczyć krakowski rynek wieczorem, dobrze zjeść, osłuchać się z pięknym krakowskim akcentowaniem i zdobyć nagrodę w plebiscycie portalu granice.pl 🙂

A, i wyprzedać do zera torbę, która była totalnym hitem targów:

Kto nie czyta

PS. Można ją jeszcze dorwać na naszym sklepie 😀

Kto z Was był na Targach? Upolowaliście jakieś fajne książki? Macie apetyt na więcej? 🙂