Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932

Sposobów na odchudzanie jest wiele: diety, programy ćwiczeń, urządzenia i kosmetyki wyszczuplające. Niejedna osoba próbowała też o wiele bardziej wymyślnych metod. Sztuka polega jednak na tym, aby najpierw schudnąć, a następnie utrzymać nową wagę. Nawet jeśli na początku udaje się zrzucić trochę zbędnych kilogramów, później wiele osób spotyka się z efektem jo-jo, który ostatecznie niweczy ich cały wysiłek. Czy zawsze tak musi być?

Według Jona Gabriela, który schudł ponad 100 kg i nigdy nie wrócił do starej wagi, tak wcale nie powinno być. Na własnym przykładzie Jon wyjaśnia podstawowe błędy, które popełniają odchudzający się ludzie. Jon idzie o krok dalej i formułuje teorię: „Nie walcz z wagą, walcz z przyczyną nadwagi”. O tym, czy jesteś szczupły, czy przybierasz na wadze, decyduje Twój umysł. Ciało dysponuje niezwykłym systemem wewnętrznej logiki, którego nie da się oszukać.

Aby schudnąć, zacznij współpracować ze swoim ciałem i umysłem. Takim sposobem zrobił to Jon i jemu się udało.

Książka Gabriela została przetłumaczona już na 15 języków. W tym czasie metoda Jona zyskała wielu zwolenników, a on sam pomógł wielu ludziom.

Więcej informacji o metodzie Gabriela, przepisy kulinarne oraz ciekawostki z życia Jona na www.MetodaGabriela.pl

 

>>> Zobacz książkę „Metoda Gabriela” <<<